عرضه توکن کاکائو تاک علی رغم قوانین سخت گیرانه کره جنوبی در زمینه ICO ها!

عرضه توکن کاکائو تاک علی رغم قوانین سخت گیرانه کره جنوبی در زمینه ICO ها!

علی رغم تمامی محدودیت‌های اعمال شده در زمینه عرضه اولیه سکه ( ICO ) در کشور کره جنوبی، کمپانی کاکائو توکن KlAY خود را عرضه کرد.

در تاریخ 5 ژوئن توکن کاکائو، غول تکنولوژی کشور کره جنوبی در لیست یکی از معتبرترین صرافی‌های محلی این کشور قرار گرفت. این خبر در پی راه‌اندازی ویژگی جدیدی در کیف پول رمزنگاری شده کاکائو تاک در اوایل هفته منتشر شد.

کاکائو

کاکائو تاک ( KakaoTalk) یک برنامه کاربردی پیام رسانی (چت) رایگان مخصوص تلفن‌های همراه است. کاکائو تاک هم‌اکنون ۱۴۰ میلیون کاربر داشته و در ۱۵ زبان در دسترس است. بیش از 93 درصد از دارندگان تلفن‌های هوشمند کره جنوبی از این نرم‌افزار بهره می‌برند.

پس از جذب بیش از 10,000 کاربر به لطف ویژگی جدید کیف پول این شرکت، کاکائو تاک موفق شد توکن خود را در لیست یکی از محبوب‌ترین صرافی‌های محلی کره جنوبی جای دهد. این توکن هم اکنون در یکی از چهار صرافی‌های برتر این کشور مورد خرید و فروش قرار می‌گیرد.

عرضه اولیه غیر قانونی در کره جنوبی

با وجود قوانین سخت گیرانه درباره عرضه اولیه سکه در کشور کره جنوبی و غیر قانونی تلقی شدن آن‌ها در این کشور، اقدامات کاکائو برای عرضه توکن خود حرکت بسیار مهمی به شمار می‌رود. راه پیدا کردن توکن KLAY در یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های این کشور به معنی قرار گرفتن این توکن در شعبه‌های محلی این صرافی  مستقر در اندونزی و سنگاپور می‌باشد.

 با توجه به مشخص بودن موضع سئول در بازار ارزهای رمز نگاری شده بسیاری از شرکت‌های این کشور برای عرضه توکن‌های خود به صرافی‌های مختلف به دنبال شرکای خارجی هستند.

اقدامات جسورانه کاکائو تاک در رابطه با بلاک چین

شرکت کاکائو پیش از این اقدام به راه‌اندازی پلتفرم بلاک چین خود به نام Klaytn کرده بود ولی با توجه به شرایط موجود در این کشور نتوانست خدمات خود را گسترش دهد.

این غول اینترنتی در ماه مارس 2019 قصد داشت از کیف پول Klaytn در اپلیکیشن پیام رسان خود استفاده کند. مدیر عامل این شرکت در تاریخ ذکر شده عنوان کرد که این برنامه با ظرفیت 40 میلیون کاربری خود پتانسیل چنین امری را خواهد داشت. این برنامه در حال حاضر 50 میلیون کاربر دارد.

منبع: Cointelegraph

اطلاعات شما با موفقیت دریافت شد.
کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.