قیمت بیت کوین

بازار بیت کوین، هنوز هم تحت کنترل گاوها

بیت کوین طی هفته جاری روزهای هیجان انگیزی را تجربه کرد. این ارز دیجیتال روزهای آغازین هفته را با ۹,۱۰۰  دلار شروع کرده و سپس توانست به سطح ۹,۸۵۰ دلار دست پیدا کند.

در حالی که افزایش قیمت ۷ درصدی بیت کوین هم به نوبه خود نقش مهمی در جریان روند صعودی نمودار داشته است ولی با این حال تحلیلگران بر این باورند طی هفته‌های آینده شاهد رشد قیمت بیشتری از بزرگ‌ترین ارز دیجیتال دنیا خواهیم بود.

نشانه‌های افزایش قیمت در بازار بیت کوین

سو ژو ( Su Zhu ) مدیر عامل Three Arrows Capita  نیز در تازه‌ترین بیانات خود اعلام کرد بیت کوین هفته هیجان انگیزی را پیش رو خواهد داشت.

تقریبا تمامی تحلیلگران و سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال با اظهار نظر سو ژو موافق بوده و بر این باورند بیت کوین به زودی جهشی بزرگ‌تر از همیشه را تجربه خواهد کرد.

یکی از تحلیلگران شرکت فانداستریت  نیز در تحقیقات اخیر خود پیرامون قیمت بیت کوین بیان کرده است به زودی این رمز ارز با افزایش قیمت ۲ الی ۱۲.۲ درصدی خود در محدوده ۱۰,۰۰۰ تا ۱۱,۰۰۰ دلار مورد معامله قرار خواهد گرفت.

قیمت بیت کوین

البته این نکته را به‌ خاطر داشته باشید که در بیشتر مواقع حرکات بزرگ ارزهای دیجیتال، تصحیح قیمت ۵۰  الی ۳۵ درصدی را در پی خواهند داشت.

یکی از تحلیلگران در این باره گفت:
به نظر می‌رسد بیت کوین تصحیح قیمت کوتاهی از سطح ۱۱,۰۰۰ دلار  تجربه کرده و بلافاصله به مسیر صعودی خود در نمودار بازخواهد گشت.

در حال حاضر یک سطح مقاومت در محدوده ۱۰,۰۰۰ دلار وجود دارد که به احتمال زیاد شکسته خواهد شد. پس از شکسته شدن این سطح قیمت هدف بعدی این رمز ارز  در محدوده ۱۰,۳۶۰.۸۹ دلار خواهد بود.

افزایش قیمت بیت کوین

انتظار می‌رود خرس‌ها یک سطح مقاومت قوی در محدوده ۱۰,۳۶۰.۸۹ دلار تشکیل دهند. بنابراین معامله‌گران برای دستیابی به سود بیشتر باید مراقب حرکات قیمت بیت کوین در اطراف این سطح باشند.

اگر قیمت بیت کوین به سمت محدوده بالای ۱۰,۳۶۰.۸۹ دلار هدایت شود احتمال افزایش قیمت به سمت ۱۱,۵۰۰ دلار نیز دور از انتظار نخواهد بود. هر دو شاخص میانگین متحرک حرکت صعودی داشته و شاخص قدرت نسبی نیز در محدوده فروش بیش از حد قرار دارد.

شکست نزولی قیمت در محدوده ۹,۰۹۷.۱۵ دلار  را می‌توان به منزله کاهش قیمت بیشتر این ارز دیجیتال و رنگ باختن دیدگاه‌های صعودی در نظر گرفت.