دراپر

تیم دراپر بار دیگر تاکید کرد قیمت بیت کوین به 250 هزار دلار خواهد رسید!

تیم دراپر یکی از سرمایه‌گذاران بنام ارزهای دیجیتال، طی مصاحبه خود در کنفرانس مجازی هفته بلاکچین گفت که همچنان به پیش بینی قبلی خود مبنی بر رسیدن قیمت بیت کوین به 250 هزار دلار پایبند است.

قیمت بیت کوین

وی در سال 2018 این پیش بینی جسورانه خود را اعلام کرد و گفت قیمت هر سکه بیت کوین تا پایان سال 2022 یا اوایل سال 2023 به 250 هزار دلار خواهد رسید و تا کنون نیز به این پیش بینی خود پایبند باقی مانده است. تیم درایر بار دیگر در این کنفرانس گفت:

این پیش بینی من است. من مطمئنم که این اتفاق خواهد افتاد و روز به روز بیشتر به این قیمت نزدیک خواهیم شد.

بحران اقتصاد فعلی و بیت کوین

او در ادامه صحبت‌های خود چند دلیل عمده را که احتمال به وقوع پیوستن این پیش بینی بیشتر می‌کنند برشمرد. دراپر معتقد است بسته‌های محرک اقتصادی دولت ایالات متحده آمریکا باعث کاهش ارزش دلار خواهد شد و این موضوع تمایل مردم را برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال بیشتر خواهد کرد. او همچنین انتظار دارد بیت کوین این طلای دیجیتال، در آینده با استقبال گسترده تجاری در سراسر جهان روبه‌رو شود. وی گفت:

زمانی فرا می‌رسد که سرمایه‌گذاران خرده فروشی به این نکته پی می‌برند که دیگر لازم نیست 2.5 درصد از مبلغ دریافتی خود در ازای خرید مشتریانشان را به بانک‌ها بپردازند.

دراپر در ادامه بیان کرد شرکتی به نام اوپن نود ( OpenNode ) به تحقق این امر کمک شایانی خواهد کرد. دراپر که حدود 1.25 میلیون دلار در این شرکت سرمایه‌گذاری کرده است گفت: اوپن نود در حال ساخت یک درگاه پرداخت بیت کوین در شبکه لایتنینگ است.

وی همچنین معتقد است که چنین خدماتی قطعا مزیت‌های رقابتی خود را به رخ رقیبان نه چندان قدرتمند خود از جمله کارت‌های اعتباری خواهند کشید و بیشترین سهم بازار را از آن خود خواهند کرد. همان کاری که مستر کارت و ویزا کارت با کارت‌های امریکن اکسپرس انجام داد.

او در ادامه به شوخی قول داده است که اگر این پیش بینی شکست بخورد حاضر است چند تخم مرغ خام را بخورد!

با شروع شمارش معکوس برای هالوینگ بیت کوین، توجه افراد بیش از بیش جلب حرکات قیمت بیت کوین شده است.

 

منبع: Cointelegraph