اخبار بیت کوین

مزایای بیت کوین برای افراد

بیت کوین آسان ترین راه برای مبادله ی پول با هزینه ای بسیار کم است.

پرداخت ها از طریق تلفن همراه آسان شده است.

بیت کوین روی گوشی‌های تلفن همراه به شما اجازه پرداخت وجه با یک روش ساده دو مرحله ای- اسکن و پرداخت- را می دهد. نیازی به ثبت نام ندارد و فقط کافیست که کارت خود را کشیده، پین را وارد کرده یا چیزی را امضا کنید. تمام آنچه برای دریافت پرداختهای بیت کوینی نیاز دارید، نشان دادن یک کد QR در اَپ ِ کیف پول بیت کوینی تان است و به دوستان اجازه دهید تلفن همراه شما را اسکن کرده و یا اینکه دو گوشی را با یکدیگر تماس دهید.( با استفاده از تکنولوژیNFC)

امنیت و کنترل پول شما

تراکنشهای بیت کوینی با استفاده از رمزنگاری در مقیاس نظامی، ایمن شده است. هیچکس نمی تواند از شما پولی بگیرد یا از طرف شما وجهی پرداخت کند. بنابراین تا زمانی که گامهای لازم را برای حفاظت از کیف پول خود بر نداشته اید، بیت کوین می تواند پول شما را کنترل کرده و سطح حفاظتی بالایی در برابر بسیاری از انواع کلاهبرداری برایتان فراهم آورد.

قابل استفاده در هر کجا و هر زمان

درست مانند ایمیل، نیازی نیست از خانواده خود بخواهید از همان نرم افزار یا همان سرویس دهنده خاصی استفاده کنند که شما استفاده می‌کنید. بگذارید آن‌ها با همان نرم افزار یا سرویس دهنده مورد علاقه خود کار کنند. هیچ مشکلی نیست؛ چون همه این سرویس‌ها از یک تکنولوژی باز استفاده می کنند.، همگی با یکدیگر سازگارند. شبکه بیت کوین هرگز نمی خوابد، حتی در روزهای تعطیل!

پرداخت های سریع بین المللی

بیت کوین می تواند درعرض 10 دقیقه از آفریقا به کانادا منتقل شود. در حقیقت، هیچ بانکی در این میان نیست که پردازش را کُند کرده، هزینه بسیار گزاف بخواهد و یا انتقال پول را فریز کند. شما می‌توانید به همسایگان خود به همان روشی پرداخت کنید که به عضوی از خانواده تان که در کشور دیگری ست، پرداخت می کنید.

کارمزد کم یا بدون کارمزد

بیت کوین به شما اجازه می‌دهد دریافت و پرداخت‌های خود را با کمترین هزینه انجام دهید. جز در مواردی که پرداخت‌ها بسیار اندک باشد، هیچ‌گونه کارمزدی به شما تحمیل نخواهد شد. اما به هر حال توصیه می‌شود که در صورت تمایل، کارمزد بیشتری بپردازید تا تاییدیه تراکنش خود را سریع‌تر دریافت کنید و نیز دستمزدی هم به کسانی که در شبکه بیت کوین کار می‌کنند، پرداخت نموده باشید.

از هویت خود محافظت کنید

با بیت کوین، هیچ شماره کارت اعتباری در کار نیست که افراد شرور بخواهند آن‌را بدست آورده و خود را به جای شما جا بزنند. در حقیقت تقریباً مثل پول واقعی، حتی فرستادن یک پرداخت وجه بدون مشخص کردن هویت شما، امکان پذیر است. به هر حال، بخاطر بسپرید که انجام برخی کارها به منظور حفاظت از حریم خصوصی شما  الزامی است.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا