اخبار ارز دیجیتال

نگاه بازار ارز دیجیتال به آینده بیت کوین کش

بیت کوین کش

جنگ بین بیت کوین و بیت کوین کش

از زمان پیدایش بازار ارزهای دیجیتال ، این ارز دیجیتال بیت کوین بوده که همه‌‏ی نگاه‌‏ها را به خود جلب کرده است و توانسته که همواره ارزش و قیمت خود را بالاتر از ارزهای دیجیتال دیگر نگه دارد و به نوعی نقش اصلی بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص دهد. در این بین نباید فراموش شود که علاوه بر جنگ‏‌هایی که ارزهای دیجیتال برای بقا با اقتصاد جهانی انجام می‏‌دهند تا بتوانند برای خود ارزش و جایگاهی را بدست آورند، در داخل دنیای ارزهای دیجیتال هم شاهد جنگ‌‏های نهفته و یا آشکار زیادی هستیم که هر لحظه در حال شکل گرفتن است.

از جمله‏‌ی این درگیری‌‏های شدید که می‏‌تواند آینده‌‏ی بازار ارزهای دیجیتال را دست‌خوش تغییر نماید، جنگ بین بیتکوین و بیت کوین کش می‏‌باشد. البته این جنگ را بیت کوین کش شروع کرده و بیتکوین به ناچار برای بقا و حفظ قدرت خود در بازار ارزهای دیجیتال، وارد این جنگ شده است و در حال حاضر تا این لحظه توانسته که بر بیتکوین کش غلبه داشته باشد. ولی بیت کوین کش هیچگاه تسلیم شکست‌‏های پی در پی در برابر بیتکوین نبوده و همواره در فکر پیشرفت و ارائه‌‏ی نو آوری است.

فرار بیت کوین کش از روزهای پر نوسان و رکود بازار ارز دیجیتال

در حال حاضر، بیتکوین کش توانسته، به مانند بیتکوین از روزهای پر نوسان و رکود بازار ارزهای دیجیتال فاصله بگیرد و قیمت خود را تا نزدیکی‏‌های 550 دلار افزایش داده باشد. باید دقت داشت که بیت کوین کش از زمان پیدایش خود در بازار ارزهای دیجیتال، در زمان بسیار کوتاهی توانست که قیمت خود را تا این حد افزایش دهد. به طوری که در یک بازه از سال قبل هم قیمت این ارز تا حدود 2 هزار دلار افزایش داشته بود که در نهایت با رکود کلی بازار، این ارز نیز دچار کاهش قیمت شد. ولی همچنان با پشتکار فراوان راه خود را ادامه می‌‏دهد.

ارز دیجیتال بیت کوین کش در زمان ظهور خود در بازار ارزهای دیجیتال، با هدف ارائه‌‏ی پیشرفت و نوآوری در ساختار بیتکوین به وجود آمده بود و قصد داشت که جای این ارز را در بازار ارزهای دیجیتال گرفته و به خود اختصاص دهد که تا حدودی هم توانست که به یک موفقیت نسبی دست یابد و درصدی از سهام متعلق به بیتکوین را به خود اختصاص دهد و همچنان در تلاش است تا سهم خود را از بازار افزایش دهد که در برابر این تلاش‏‌ها، بیتکوین نیز همچنان در حال مقاومت است.

بیتکوین توانسته تلاش‏‌های بیت کوین کش را برای گرفتن سهامش خنثی نماید.

اگر یادتان باشد، در سال پیش در بازه‏‌ای از سال، قیمت بیت کوین به طرزی شگفت دچار کاهش شدید شد که البته بعداً آن را جبران کرد ولی در عین حال بسیاری از کارشناسان علت این کاهش را غلبه‌‏ی خفیف بیت کوین کش بر بیتکوین دانستند که فقط شاهد این امر بودیم که در آن بازه از زمان این اتفاق رخ داد و بیتکوین توانسته، در مدت زمان طولانی، تلاش‏‌های بیت کوین کش را برای گرفتن سهامش خنثی نماید. با این وجود باید همواره نگاه ویژه‏‌ای به بیت کوین کش در بازار ارزهای دیجیتال داشت، چرا که دارای پتانسیل بسیار بالایی برای تبدیل شدن به عنوان بهترین ارز دیجیتال در بازار می‏‌باشد و ممکن است در طی ماه‏‌ها و یا سال‌‏های آتی شاهد افزایش قدرت این ارز دیجیتال نسبت به سایر ارزهای دیجیتال موجود در بازار باشیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا