اخبار بیت کوین

پیش بینی مسیر قیمت لایت کوین طی روزهای آینده

کاربران عزیز اکسکوینو، تحلیل ارائه شده زیر تغییرات قیمت ارز دیجیتال لایت کوین را به عنوان هفتمین رمز ارز برتر در طولانی مدت بررسی و پیش بینی می‌کند.

اخیرا بازار ارزهای دیجیتال نوسانات قابل ملاحظه‌ای تجربه نکرده و اکثر رمز ارزها طی چند هفته گذشته در فاز تثبیت قیمت قرار داشتند. البته این مورد به تنهایی نمی‌تواند یک تصویر خرسی از این بازار مالی ارائه دهد.

قیمت ارز دیجیتال لایت کوین طی یک ماه گذشته با کاهش زیادی همراه بوده است. برخی این موضوع را ناشی از عدم انجام به روز رسانی از سمت بنیاد این رمز ارز می‌دانند.

لایت کوین، هفتمین رمز ارز برتر دنیا

در حال حاضر لایت کوین ، هفتمین رمز ارز بزرگ دنیا در محدوده 41.57 دلار و نزدیکی سطوح مقاومتی 42، 44 و 47 دلاری قرار دارد. این سطوح مقاومت پیش از این بارها سبب تغییرات قیمت قابل ملاحظه این ارز دیجیتال شده‌اند. شکست قیمت مناسب در مسیر نزولی لایت کوین می‌تواند منجر به تغییر مسیر و تشکیل الگوی صعودی در نمودار قیمت این رمز ارز شود.

قیمت لایت کوین
روند نزولی قیمت لایت کوین ها

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می‌کنید، لایت کوین به محض شروع اصلاحات شکل گرفته در بازار در ماه ژوئن، روند نزولی قیمت خود را آغاز کرده است. این رمز ارز که مدعی است پرداخت‌های نسبتا فوری و کم‌هزینه را فراهم می‌کند، در مسیر کاهش قیمت خود از 45 به 42 دلار رسیده و در حال حاضر در نزدیکی سطح حمایتی فیبوناچی بازگشتی 0.236 درجه‌ای قرار دارد. از آنجایی که این سطح طی روزهای گذشته نقش یک سطح حمایتی کلیدی و مهم را ایفا کرده است، به نظر نمی‌رسد قیمت این ارز دیجیتال به محدوده کمتر از 41 دلار برسد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که افزایش فشار فروش در بازار ممکن است قیمت این ارز رمزنگاری شده را به سمت سطوح 38 دلار هدایت کند.

اگر لایت کوین توانایی عبور از سطح 42 دلار به عنوان یک سطح مقاومت قوی را داشته باشد، احتمال رسیدن قیمت آن به 44.27 دلار دور از انتظار نیست.

البته این نکته را در نظر داشته باشید با توجه به قیمت کم این ارز دیجیتال در حال حاضر، احتمال افزایش فشار خرید از سمت سرمایه‌گذاران بسیار زیاد است.

از طرفی قیمت لایت کوین مانند سایر ارزهای دیجیتال تا حد زیادی به قیمت بیت کوین وابسته بوده و همبستگی زیادی بین این دو برقرار است. طبیعی است که این ارز دیجیتال از نظر روند قیمت طی روزهای آینده از بیت کوین پیروی خواهد کرد.

با این تفاسیر قیمت لایت کوین فرمی u شکل به خود گرفته و انتظار می‌رود به زودی از مرز 42.85 دلار عبور کند.

منبع: ambcrypto

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا