کرونا کوین

کروناکوین؟!

گسترش ویروس کرونا همچنان ادامه دارد و به نظر می‌رسد کشورها با انجام اقدامات جدی در صددند آن را مهار کنند. در حالی که خطرات این ویروس برای سلامتی انسان‌ها انکار نشدنی است، اخیرا فضای رمزنگاری شاهد تولد رمز ارز کرونا کوین بود.

صبح امروز اخباری مبنی بر به وجود آمدن سکه‌ای تحت حمایت ویروس کرونا در وب سایت ردیت منتشر شد. طبق این خبر کرونا کوین ( NCOV ) یک توکن ERC-20 خواهد بود.

به گفته این وب سایت، هدف اصلی شکل گیری این توکن افزایش آگاهی عمومی حول این محور است. جالب است بدانید که مقدار کل این توکن معادل جمعیت جهان است، این بدان معنی است که برای هر فرد زنده یک NCOV وجود دارد. بسته به تعداد تلفات و افراد آلوده به این ویروس، هر ۴۸ ساعت یک توکن سوزانده خواهد شد.

طبق این پست سرمایه گذاران توکن فوق هنگام انتشار این ویروس نیز همچنان سود می‌برند. برخی معتقدند که سرمایه گذاران این توکن باید منتظر انتشار بیشتر این ویروس برای افزایش ارزش NCOV خودشان باشند.

وب سایت کروناکوین همچنین اعلام کرده است بخشی از سرمایه این توکن به صلیب سرخ اهدا خواهد شد.

در ابتدا این توکن توسط ایردراپ توضیع شده و سپس توسعه دهندگان یک بازی را راه اندازی می کنند که به افراد این امکان را می دهد که NCOV را هنگام بازی جمع کنند. همچنین سرمایه گذاران می‌توانند توکن جدید را از صرافی‌های غیر متمرکزی مثل McAfeeDex خریداری کنند.