از اکسکوینو چه خبر؟

با ریزش رمزارزها کنترل تورم فدرال رزرو به پایان رسیده است

جیم کرامر Jim Cramer روز پنجشنبه در برنامه تلویزیونی مد مانی Mad Money از شبکه سی ان بی سی CNBC، در مورد رمزارزها و مبارزه فدرال رزرو با تورم صحبت کرد. کرامر یک مدیر سابق صندوق تامین و همچنین یکی از بنیان‌گذاران د استریت دات کام Thestreet.com، یک وبسایت خبری مالی است.

او با بیان این که کریپتو شما را در برابر هیچ چیز محافظت نمی کند شروع کرد، از جمله قیمت سهام و اشاره کرد که اخیرا حتی بدتر از بازار سهام عمل کرده است. مجری برنامه مد مانی، رمزارزها را «آخرین سنگر سوداگری‌های افسارگسیخته» خواند و اعلام کرد که این چیزی است که «فدرال رزرو در تلاش است تا برای مهار تورم آن را از بین ببرد».

او ضمن اشاره به تلاش‌ های فدرال رزرو برای مقابله با تورم، گفت: ما هنوز تورم زیادی داریم. او مسکن، خرده فروشی، کالا، حمل و نقل، دستمزد و تورم مالی را نام برد و اشاره کرد که این مورد به عنوان سفته بازی نیز شناخته می شود. مجری برنامه مد مانی معتقد است که فدرال رزرو در برابر همه نوع تورمی که او ذکر کرد، به جز تورم دستمزد پیروز شده است. کرامر گفت: من فکر می‌کنم فدرال رزرو شروع به پیشرفت واقعی در مبارزه با تورم کرده است و من به آن‌ها درود می‌فرستم.

او گفت: «یک جبهه جنگ با تورم وجود داشت که یک پیروزی کامل برای فدرال رزرو بود و آن نبرد، سفته بازی مالی است.» با نابود کردن رمزارزها، کار فدرال رزرو تقریبا کامل شده است، اما به نظر می‌رسد که آن‌ها هنوز آن را نمی‌دانند.

کرامر بیان کرد که بخش رمزارز در هفته‌‌های اخیر ضربه‌‌های بزرگی را متحمل شده و به این اشاره کرد که برخی از شرکت‌ های بزرگ رمزارز با بحران پرداخت بدهی روبرو هستند در حالی که برخی کارمندان خود را اخراج می‌‌کنند. او به سرمایه‌گذاران در مورد وام‌دهندگان کریپتو که بازدهی بالایی ارائه می‌کنند، هشدار داد.

کرامز در ادامه گفت: می‌‌دانم که سهامداران بدبخت شرکت را دوست دارند، اما این ریزش قیمتی رمزارزها، مادر همه بدبختی‌‌ها است، من فکر می‌کنم که دلیل اصلی برای این سه ماهه وحشتناک همین موضوع می باشد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا