کارمزد بیت کوین

کارمزد بیت کوین به زیر ۱ دلار کاهش می‌یابد

بر اساس آخرین اطلاعاتی که از بیت کوین دریافت شده، قرار است کارمزد تراکنش ‌ها به زیر ۱ دلار رسد، همچنین تعداد تراکنش‌های معلق که هنوز در انتظار تایید هستند، به زیر مرز ۳۰۰۰۰۰ کاهش یافته است. این مسئله از ۲۹ جولای ۲۰۲۳ اتفاق افتاده است و به زودی، میانگین کارمزد بیت کوین ۰.۰۰۰۰۲۶ یا ۰.۷۷۸ دلار در هر انتقال است.

در روز دوشنبه، ۳۱ ژوئن ۲۰۲۳، ارقام bitinfocharts.com نشان می‌دهد که میانگین کارمزد زنجیره بلوکی بیت کوین برای هر تراکنش به زیر ۱ دلار رسیده است. همان‌طور که وجود دارد، میانگین کارمزد بیت کوین در روز دوشنبه ۰.۰۰۰۰۲۶ یا ۰.۷۷۸ دلار برای هر تراکنش است و کارمزد متوسط بیت کوین ​​​​۰.۰۰۰۰۰۸۵ یا ۰.۲۵۱ دلار در هر انتقال است.

نمودار کارمزد بیت کوین

در ۲۷ ژوئن، میانگین کارمزد زنجیره‌ای ۱.۴۸۲ دلار بود و از آن زمان، ۴۷.۵ درصد کاهش یافته است، در حالی که هزینه‌های انتقال ​​در بلاک چین بیت کوین ۵۷.۸۸ درصد کاهش یافته است.

داده‌های جمع‌آوری‌شده در روز دوشنبه نشان می‌دهد که تعداد تراکنش‌های تاییدنشده به زیر ۳۰۰ هزار تراکنش رسیده است و دقیقاً ۲۹۱,۷۲۱ تراکنش در انتظار در ساعت ۸:۰۸ صبح به وقت شرقی در ۳۱ جولای ثبت شده است.

برای پاک کردن کل ۲۹۱,۷۲۱ انتقال معلق، معادل ۱۸۵ مگابایت (مگابایت)، حدود ۱۰۰ بلوک باید استخراج شود. میانگین زمان بلوک نزدیک به ۱۰ دقیقه یا حتی کم‌تر از آن ۸ دقیقه است.

اطلاعات شما با موفقیت دریافت شد.
کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.