خرید سلسیوس CEL

Celsius

CEL

قیمت سلسیوس
$1.215924 46.43%
قیمت فروش ما
718,349 ریال
قیمت خرید ما
682,186 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید سلسیوس

سلسیوس Celsius یک پلتفرم مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که روی خدمات وام‌دهی و دریافت سود سپرده تمرکز دارد. شما می‌تواند با گذاشتن وثیقه‌ی رمزارزی، وام‌های کم‌بهره به‌صورت ارز دیجیتال دریافت کنید. شبکه ارز دیجیتال سلسیوس، با داشتن ویژگی CePay، می‌تواند به‌عنوان یک کیف پول هم عمل کند. 

پروژه ارز سلسیوس CEL، در سال ۲۰۱۸ میلادی توسط الکس ماشینسکی و دنیل لئون راه‌اندازی شد. تیم سازنده و توسعه‌دهنده سلسیوس Celsius که از افراد حرفه‌ای تشکیل شده است، معتقدند که شبکه بلاک‌چین، کمک بسیاری به سیستم سنتی بانک‌داری کرده و به‌خصوص پلتفرم سلسیوس، تاثیر خاصی روی محو شدن روش‌های سنتی بانک‌داری خواهد داشت.

در پلتفرم سلسیوس، کاربران می‌توانند دارایی‌های خود را به‌عنوان وام، در اختیار متقاضیان قرار دهند و سود آن را دریافت کنند. 

کاربرد ارز سلسیوس 

ارز دیجیتال سلسیوس Celsius، توکن تامین مالی شبکه سلسیوس است. اگر دارایی خود را به ارز سلسیوس تبدیل کنید، می‌توانید از آن به‌عنوان وثیقه برای دریافت وام ارزهای متفاوت استفاده کنید. هم‌چنین با نگهداری توکن CEL در کیف پول داخلی پلتفرم، به‌عنوان پاداش توکن سلسیوس دریافت خواهید کرد. 

سود شما بر اساس سه فاکتور محاسبه و واریز می‌شود: بهره‌ای که به دست آورده‌اید، سطح وفاداری شما و نوع رمزارزهایی که در حساب خود ذخیره کردید. شبکه سلسیوس یک برنامه وفاداری چهار سطحی دارد که نرخ بهره و دیگر مزایای شما را تعیین می‌کند. این ۴ سطح با توجه به درصد توکن‌های CEL موجود در پرتفوی شما تعریف می‌شوند. هرچه درصد CEL شما بالاتر باشد، مزایایی که دریافت می‌کنید هم بیش‌تر خواهد شد.

 

با استفاده از ارز سلسیوس CEL، برای پرداخت کردن سود وام‌های شبکه، می‌توانید تا ۳۰٪ تخفیف دریافت کنید و مبلغ کم‌تری به‌عنوان سود بازپرداخت بپردازید. دارندگان ارز دیجیتال سلسیوس، غیر از دریافت تخفیف از مزایای ویژه دیگری هم بهره‌مند می‌شوند:

- قرار گرفتن در اولویت صف‌های درخواست وام

- نرخ بهتر برای وام‌های دلاری

- نرخ سود بالاتر در سرمایه‌گذاری

- نرخ وام مناسب‌تر برای وام‌های رمزارزی

- پشتیبانی حق بیمه وام

قیمت ارز سلسیوس CEL

با توجه به اتفاقاتی که در سال ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ برای ارز دیجیتال سلسیوس CEL افتاد، ارزش و قیمت این ارز دیجیتال افت زیادی داشته و مشخص نیست که در روزهای آینده دوباره به اوج خود برمی‌گردد یا نه.

شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال سلسیوس را به‌صورت آنلاین در وب‌سایت صرافی اکسکوینو مشاهده کنید.

خرید سلسیوس Celsius

شما می‌توانید ارز دیجیتال سلسیوس را به‌صورت مستقیم و ریالی از صرافی اکسکوینو خریداری کنید.

مرحله اول: ثبت‌نام در اکسکوینو

مرحله دوم: افزایش موجودی ریالی حساب از طریق واریز آنلاین یا آفلاین

مرحله سوم: اقدام به خرید ارز دیجیتال CEL به یکی از سه روش زیر:

۱- تبدیل: خرید آنی رمز ارز مدنظر با قیمت لحظه‌ای به‌صورت مستقیم

۲- سفارش‌گذاری: سفارش‌گذاری ۸ ساعته برای مقدار رمز ارز دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: مبادله ارز سلسیوس Celsius با دیگر کاربران با کمترین کارمزد

فروش ارز دیجیتال Celsius Network

برای فروش رمز ارز سلسیوس، در قدم اول در اکسکوینو ثبت‌نام کنید.

بعد از ثبت‌نام می‌توانید به سه روش زیر عمل کنید:

۱- تبدیل: فروش آنی و مستقیم رمز ارز با قیمت پیشنهادی اکسکوینو

۲- سفارش‌گذاری: ثبت سفارش فروش برای بازه زمانی ۸ ساعته با قیمت دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: انتقال دارایی از کیف پول خارجی یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو با اکسکوینو مارکت برای مبادله ارز دیجیتال سلسیوس CEL با دیگر کاربران

ورشکستگی سلسیوس

در سال ۲۰۲۲، در پی ریزش بازار ارزهای دیجیتال، سلسیوس با انتشار یک پست با عنوان «یادداشتی برای جامعه Celsius»، به‌صورت رسمی و عمومی اعلام کرد که تمامی مبادلات، برداشت‌ها و نقل و انتقالات را به‌دلیل شرایط بد بازار کریپتو متوقف می‌کند. با این‌حال Celsius اعلام کرد که کاربران هم‌چنان سود حاصل از دارایی‌های خود را دریافت می‌کنند. 

مشکل اصلی سلسیوس این است که تقریبا ۲۰ درصد APY که به مشتریان ارائه می‌کرد، واقعی نبود. در یک پرونده قضایی، سلسیوس متهم به اجرای یک طرح پانزی است که در آن با پولی که از کاربران جدید دریافت کرده بود، به سپرده‌گذاران اولیه پرداخت می‌کرد. 

سوالات متداول