خرید گولم GLM

Golem

GLM

قیمت گولم
$0.4457228886 6.57%
قیمت فروش ما
292,557 ریال
قیمت خرید ما
281,162 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید گولم

درباره ارز گولم

ارز دیجیتال گولم Golem، با نماد اختصاری GLM، ارز وابسته به یک شبکه محاسباتی غیرمتمرکز بلاک‌چینی است. کاربران می‌توانند با کمک این شبکه، با تکیه بر قدرت محاسبات مالی در فضای ابری، به خرید و فروش ارزهای دیجیتال در شبکه‌ی همتا به همتا بپردازند. شبکه گولم، کارهای پیچیده را به کارهای فرعی تقسیم می‌کند. توسعه‌دهندگان Golem، آن را به‌عنوان یک ابر رایانه شبکه‌ای معرفی می‌کنند که تمام کاربران در سراسر جهان، می‌توانند در هر زمانی به قدرت محاسباتی آن دسترسی داشته باشند. 

ارز گولم، در سال ۲۰۱۶ توسط کمپانی Golem معرفی شد و از سال ۲۰۱۸ به‌صورت رسمی، مورد استفاده کاربران قرار گرفت. ایده پشت کمپانی گولم این بود که منابع محاسباتی را برای پروژه‌های پرمخاطب بدون نیاز به دخالت مقامات مرکزی فراهم کند. ارز دیجیتال گولم، یک توکن مبتنی بر ERC-20 است که در مجموع ۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ واحد عرضه دارد. 

ارز گولم که درحال‌حاضر با علامت اختصاری GLM شناخته می‌شود، پیش از این با علامت GNT شناخته می‌شد، اما پس از شکل‌گیری چارچوب تراکنش‌های شبکه روی نسخه اتریوم و ورود به استاندارد ERC-20، عنوان آن هم تغییر کرد. 

این توکن به‌عنوان واحد پرداختی برای قدرت محاسباتی اجاره شده توسط کاربران پرداخت می‌شود. اگر شما جزو کسانی باشید که قدرت محاسباتی خود را در اختیار دیگران می‌گذارید یا به‌اصطلاح اجاره می‌دهید، می‌توانید هر قیمتی که مناسب می‌دانید را برای این کار درنظر بگیرید. همچنین کاربران می‌توانند قدرت محاسباتی خود را در اختیار کاربرانی که به آن نیاز دارند قرار دهند و در ازای این کار، ارز گولم GLM دریافت کنند. البته این مورد را با استخراج کردن اشتباه نگیرید؛ در واقع خود ارز دیجیتال گولم می‌تواند برای استخراج ارزهای دیجیتال دیگر استفاده شود. به این معنا که شما گولم پرداخت می‌کنید تا از GPU و CPU دیگران، برای استخراج رمز ارز مدنظر خود در شبکه بلاک چین استفاده کنید.

قیمت ارز گولم GLM

درحال‌حاضر، فناوری فضای رایانش ابری (Cloud Computing Service) در اختیار شرکت‌های بزرگی مانند آمازون قرار دارد و همین امر باعث شده که استفاده از فناوری فضای ابری، برای کاربران عادی هزینه‌ی زیاده داشته باشد و غیرقابل استفاده شود. ارز گولم با تمرکززدایی از این فناوری و توزیع توان محاسباتی رایانه‌ها، به یکی از اساسی‌ترین مهره‌های فناوری رایانش ابری تبدیل شده و انقلاب بزرگی در روند انجام محاسبات پیچیده رقم زده است. به همین دلیل با توجه به تحلیل‌های انجام‌شده توسط فعالان حوزه ارز دیجیتال، ارز گولم علاوه‌بر قابلیت عملیاتی بالا، به واسطه افزایش کاربران و کاربردی بودن خود، تا امروز رشد چشم‌گیری در روند خود داشته و فعالان حوزه رمز ارز معتقدند که می‌توان به‌عنوان یک فرصت عالی برای سرمایه‌گذاری بلند مدت به گولم GLM نگاه کرد. 

بالاترین قیمت ثبت‌شده گولم در تاریخ ۱۸ دی ۱۳۹۶ (۸ ژانویه ۲۰۱۸) معادل ۱.۲۳ دلار بوده. حجم مبادلات روزانه این ارز دیجیتال در این لحظه مساوی با ۲.۶۵ میلیون دلار است. 

همچنین می‌توانید قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال گولم را به‌صورت روزانه و آنلاین در وب‌سایت صرافی ارز دیجیتال اکسکوینو مشاهده کنید.

خرید گولم golem

شما می‌توانید ارز دیجیتال گولم را به‌صورت مستقیم و ریالی از صرافی اکسکوینو خریداری کنید.

مرحله اول: ثبت‌نام در اکسکوینو

مرحله دوم: افزایش موجودی ریالی حساب از طریق واریز آنلاین یا آفلاین

مرحله سوم: اقدام به خرید ارز دیجیتال golem به یکی از سه روش زیر:

۱- تبدیل: خرید آنی رمز ارز مدنظر با قیمت لحظه‌ای به‌صورت مستقیم

۲- سفارش‌گذاری: سفارش‌گذاری ۸ ساعته برای مقدار رمز ارز دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: مبادله ارز دیجیتال GLM با دیگر کاربران با کمترین کارمزد

شما می‌توانید ارز دیجیتال golem را در تمام کیف پول‌هایی که از استاندارد ERC-20 پشتیبانی می‌کنند نگهداری کنید. مانند کیف پول‌های نرم‌افزاری: اتمیک، متامسک، Coinbase، اکسکوینو و کیف‌پول‌های سخت‌افزاری Ledger Nano S، Ledger Nano X و Trezor.

فروش ارز دیجیتال گولم

برای فروش رمز ارز گولم golem، در قدم اول در اکسکوینو ثبت‌نام کنید.

بعد از ثبت‌نام می‌توانید به سه روش زیر عمل کنید:

۱- تبدیل: فروش آنی و مستقیم رمز ارز با قیمت پیشنهادی اکسکوینو

۲- سفارش‌گذاری: ثبت سفارش فروش برای بازه زمانی ۸ ساعته با قیمت دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: انتقال دارایی از کیف پول خارجی یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو با اکسکوینو مارکت برای مبادله رمز ارز GLM با دیگر کاربران

سوالات متداول