خرید اینجکتیو | قیمت اینجکتیو INJ

Injective

INJ

قیمت اینجکتیو
$27.855624 -1.84%
قیمت فروش ما
16,333,577 ریال
قیمت خرید ما
15,746,212 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید اینجکتیو

ارز دیجیتال پروتکل اینجکتیو (INJ

پروتکل Injective تجارت مشتقات متقابل زنجیره‌ای را در Cosmos، اتریوم و چندین شبکه بلاک چین لایه 1 تسهیل می‌کند. پروتکل غیرمتمرکز Injective از چندین نوآوری تکنولوژیکی پیشرفته استفاده می‌کند که سرعت شبکه قوی، امنیت استثنایی و درجه بالایی از تمرکززدایی را فراهم می‌کند. پروتکل Injective تجارت بدون گاز را از طریق زنجیره جانبی لایه دو خود امکان‌پذیر می‌سازد و توسط ابزار اصلی و توکن حاکمیتی INJ قدرت می‌گیرد.

پروتکل اینجکتیو (INJ) یک پروتکل مبادله غیرمتمرکز (DEX) است که ویژگی‌ های پیشرفته‌ ای مانند تجارت زنجیره‌ای متقابل، مشتقات، فارکس (FX)، هوش مصنوعی و معاملات آتی را ارائه می‌دهد. Injective به گونه‌ ای طراحی شده است که یک پروتکل مبادله کاملاً غیرمتمرکز، بدون مجوز و با کارایی بالا، بدون هزینه تراکنش باشد. Injective با زیرساخت زنجیره جانبی لایه دو مبتنی‌بر Cosmos که با اتصالات بهینه‌ شده به زنجیره اصلی اتریوم، سرعت، دسترسی و تمرکززدایی را ممکن می‌سازد. ماموریت اینجکتیو حذف موانع دسترسی به بازارهای مالی غیرمتمرکز (DeFi)، حذف هزینه‌های فی با حفظ سرعت بالای تراکنش و ارائه یک تجربه تجاری غیرمتمرکز و نامحدود برای همه است. برای دستیابی به این عملکرد قوی، پروتکل ارز اینجکتیو (INJ) چندین ویژگی مهم را پیاده‌سازی می‌کند:

نقش توکن‌های INJ در خرید و فروش اینجکتیو

INJ ابزار اصلی و نشانه حاکمیتی پروتکل اینجکتیو است. این نقش اساسی در حاکمیت، وثیقه‌ سازی مشتقات، امنیت پروتکل، انگیزه‌های بازارساز و جذب ارزش کارمزد مبادله ایفا می‌کند.

پروتکل و حاکمیت اکوسیستم

ارز اینجکتیو کاربران را قادر می‌سازد تا با رأی دادن به تغییرات پیشنهادی در پروتکل آتی، پارامترهای مبادله و ارتقاء سایر پروتکل‌ها از طریق ساختار سازمان غیرمتمرکز مستقل (DAO) در حاکمیت اکوسیستم شرکت کنند.

پشتوانه وثیقه برای مشتقات

توکن INJ می‌تواند به عنوان یک جایگزین استیبل کوین برای عرضه وثیقه برای معاملات حاشیه و استفاده از بازار مشتقات Injective استفاده شود. علاوه‌بر این در بازارهای آتی خاص، ارز اینجکتیو را می‌توان برای پشتوانه بیمه استفاده کرد که به سهامداران اجازه می‌دهد تا به توکن‌های ارائه‌دهنده نقدینگی قفل شده (LP) خود سود تعلق بگیرند.

امنیت اثبات سهام (PoS) مبتنی بر مناقصه

پروتکل اینجکتیو توسط یک اجماع PoS که بر اساس Tendermint است، ایمن می‌شود. اکوسیستم با ارائه پاداش‌، گره‌ ها (Nodes) را تشویق می‌کند تا در اجماع شبکه شرکت کنند. این مکانیسم باعث افزایش عرضه توکن INJ می‌شود که با شروع پیدایش سالانه 7 درصد شروع شد و به مرور زمان به 2 درصد کاهش خواهد یافت.

مشوق‌های سازنده بازار

پروتکل اینجکتیو در ابتدا 0.1٪ برای سازندگان و 0.2٪ برای گیرندگان هزینه مبادله از کاربران دریافت می‌کند. کاهش کارمزد به بازارسازانی تعلق می‌گیرد که به تقویت نقدینگی در پلتفرم معاملاتی DEX کمک می‌کنند. این پاداش‌های بازارساز به صورت دوره‌ای با گرفتن عکس‌های فوری موجودی مبادله از حساب‌های کاربران توزیع می‌شود تا میزان صرفه‌جویی در کارمزد آن‌ها برای دوره‌های خاص استفاده مشخص شود.

خرید ارز دیجیتال اینجکتیو INJ

شما می‌توانید خرید ارز دیجیتال اینجکتیو را به‌ صورت مستقیم و ریالی از صرافی آنلاین ارز دیجیتال اکسکوینو خریداری کنید. کافی است مراحل زیر را طی کنید:

مرحله اول: ثبت‌نام در اکسکوینو

مرحله دوم: افزایش موجودی ریالی حساب از طریق واریز آنلاین یا آفلاین

مرحله سوم: اقدام به خرید ارز دیجیتال اینجکتیو ING به یکی از سه روش زیر:

۱- تبدیل: خرید آنی رمز ارز مدنظر با قیمت لحظه‌ ای به‌صورت مستقیم

۲- سفارش‌گذاری: سفارش‌گذاری ۸ ساعته برای مقدار رمز ارز دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: مبادله ارز اینجکتیو ING با دیگر کاربران با کمترین کارمزد

فروش ارز اینجکتیو INJ

برای فروش رمز ارز اینجکتیو، در قدم اول در اکسکوینو ثبت‌نام کنید.

بعد از ثبت‌نام می‌توانید به سه روش زیر عمل کنید:

۱- تبدیل: فروش آنی و مستقیم رمز ارز با قیمت پیشنهادی اکسکوینو

۲- سفارش‌گذاری: ثبت سفارش فروش برای بازه زمانی ۸ ساعته با قیمت دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: انتقال دارایی از کیف پول خارجی یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو با اکسکوینومارکت برای مبادله ارز دیجیتال اینجکتیو ING با دیگر کاربران

 قیمت ارز دیجیتال اینجکتیو INJ

باتوجه به نوسانات بازار ارز دیجیتال، INJ نیز نوسانات زیادی دارد، اما نکته مهم این رمزارز در این است که هزینه تراکنش آن صفر است. برای اطلاع از آخرین قیمت ارز دیجیتال اینجکتیو به مارکت اکسکوینو سر بزنید.

چشم انداز پروتکل اینجکتیو (INJ)

پروتکل اینجکتیو پیشگام یک اقتصاد غیرمتمرکز جدید با هدف ایجاد یک سیستم مالی آزادتر و فراگیرتر است. رمزارز اینجکتیو راه حلی ایجاد کرده است که به موسسات مالی اجازه می‌دهد تا به یک ابزار عمومی غیرمتمرکز تبدیل شوند و به کاربران و جامعه آن‌ها ارزش بسیار مورد نیاز را در چشم انداز صرافی جلب کنند. فناوری Injective به هر کسی در جهان اجازه می‌دهد تا در مشتقات مبتنی بر بلاک چین، معاملات آتی و FX شرکت کند. پروتکل اینجکتیو (INJ) با استفاده از نوآوری‌های تکنولوژیکی که سرعت اجرای تسویه حساب و تجارت را به روشی غیرمتمرکز افزایش می‌دهد، در حال ساخت مدلی مبادله‌ای است که پتانسیل تغییر صنعت را به شکلی که ما می‌شناسیم، دارد.