خرید چین لینک LINK

Chainlink

LINK

قیمت چِین‌لینک
$7.0346664 2.37%
قیمت فروش ما
3,529,052 ریال
قیمت خرید ما
3,484,105 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید چین لینک

درباره چین‌لینک

چین لینک (Chainlink) یک شبکه غیر متمرکز اوراکل است که ارتباط بین شرکت‌های خارج از بلاک‌چین و داخل بلاک‌چین را امکان‌پذیر می‌کند. این شبکه داده‌های دنیای واقعی را برای قراردادهای هوشمند به بستر بلاک‌چین متصل می‌کند و برای پرداخت‌ها در حوزه خدمات بر روی شبکه استفاده می‌شود.

کارکرد چین‌لینک

چین‌لینک ارتباط بین کاربران یا اپراتورهای بلاک‌چینی و منابع داده خارجی را از طریق این سه مرحله تسهیل می‌کند:

شبکه ارز دیجیتال چین‌لینک به بکارگیری یک قرارداد سطح سرویس یا SLA، سازگاری بین اوراکل‌هایی که ارائه‌دهنده  داده‌های واقعی هستند و اپراتورهای بلاک‌چین را برقرار می‌کند.

اوراکل‌های انتخاب شده دیتاهای مورد نظر از یک منبع خارجی را در اختیار می‌گیرند و سپس این داده‌ها را پردازش کرده و از طریق چین لینک مدیریت می‌کنند. داد‌ه‌های جمع‌آوری شده توسط چین‌لینک ارزیابی می‌شود تا با انتخاب دقیق‌ترین پاسخ‌ها و حذف موارد اضافه، این اطمینان حاصل شود که آخرین کاربر فقط اطلاعات صحیح را دریافت خواهد کرد.

در نهایت، چین‌لینک اطلاعات جدید به‌دست آمده را به زنجیره بلوکی اپراتور ارسال می‌کند و این داده‌ها وارد قراردادهای هوشمند شده تا تغییراتی با توجه به اطلاعات آپدیت شده و قابل اعتماد به قراردادهای هوشمند ایجاد کند.

مهمترین ویژگی‌های چین‌لینک

  • پشتیبانی از فیدهای داده غیرمتمرکز: داده‌ها را از منابع بسیاری به طور ایمن جمع آوری کرده که می‌توان آنها را برای قراردادهای هوشمند ترکیبی مورد استفاده قرار داد.
  • ارائه منابع قابل تأیید به صورت تصادفی: چین‌لینک امنیت رمزنگاری به صورت تصادفی را برای اپلیکیشن‌ها و بازی‌هایی که به آن نیاز دارند فراهم می‌کند.
  • اتوماسیون فعال: قرارداد‌های هوشمند چین‌لینک، عملکردهای کلیدی و وظایف رویداد محور را برای شرکت‌ها خودکار می‌کنند.
  • پشتیبانی از قابلیت همکاری متقابل با بلاک‌چین: پلتفرم چین‌لینک ارتباط بین پلتفرم‌های بلاک‌چین برای پشتیبانی از تبادل پیام‌ها، توکن ها و اقدامات خاص را برقرار می‌کند.

امنیت چین‌لینک چگونه تامین می‌شود‌؟

ارز دیجیتال چین لینک بر روی بلاک‌چین اتریوم ساخته شده و شبکه‌ای غیرمتمرکز از نودهاست و اطلاعات و قراردادهای هوشمند را بر روی یک شبکه بلاک‌چین با امنیت بالا و بدون دسترسی شبکه‌های متمرکز ثبت و نگهداری می‌کند. در شبکه بلاک‌چین چین‌لینک با انجام هر تراکنش یا بایگانی هرگونه اطلاعاتی در آن، به‌هیچ‌وجه امکان تغییر آن‌ها وجود نخواهد داشت. رمزنگاری چین‌لینک به گونه‌ای انجام شده که این شبکه را به خوبی در مقابل حملات سایبری و هکرها، محافظت می‌کند.

 خرید و فروش چین‌لینک در اکسکوینو

برای خرید و فروش چین‌لینک از طریق بستر معاملاتی اکسکوینو می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

خرید چین‌لینک

مرحله اول: ثبت‌نام در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com

مرحله دوم: موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید چین‌لینک کنید:

  • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند چین‌لینک را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
  • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
  • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام اکسکوینومارکت شناخته می‌شود کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله چین‌لینک را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش چین‌لینک

برای فروش چین‌لینک هم، چنانچه از کاربران اکسکوینو نیستید بعد از تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید اقدام به فروش این رمزارز کنید. برای اینکار هم مانند مراحل خرید چین‌لینک می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

- تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از چین‌لینک‌های خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.

- سفارش‌گذاری: در این قسمت، با ثبت قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش چین‌لینک خود را ثبت کنید.

- اکسکوینومارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود به این بستر یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو به این بستر، میزان چین‌لینک موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.