خرید لوپرینگ LRC

Loopring

LRC

قیمت لوپرینگ
$0.27819792 -4.56%
قیمت فروش ما
161,378 ریال
قیمت خرید ما
156,649 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید لوپرینگ

لوپرینگ (پلتفرم و ارز دیجیتال لوپرینگ LRC)، یکی از پروژه‌های لایه دوم اتریوم است که به‌عنوان یک صرافی غیرمتمرکز بر روی شبکه بلاکچین فعالیت می‌کند. این پلتفرم روی ZK-Rollup پیاده‌سازی شده و به کاربران اجازه می‌دهد تا از معاملات بهبود یافته با کارمزد پایین، بهره‌وری کنند. استفاده از این پلتفرم، تسویه‌حساب سریع‌تری را برای کاربران امکان‌پذیر می‌کند.

سیستم ZK-Rollup، قراردادهای هوشمند برپایه‌ی اتریوم و مدار ZK را، برای ساخت DEX ایمن و مقیاس‌پذیر با یک‌دیگر ترکیب می‌کند. درواقع ZK-Rollup اولین پروتکلی بود که بر روی شبکه اتریوم مستقر شد و دوره مقیاس‌بندی لایه دوم اتریوم را آغاز کرد.

لوپرینگ در سال ۲۰۱۷ میلادی، توسط دنیل وانگ راه‌اندازی شد؛ به گفته‌ی وانگ، پروتکل ارز دیجیتال لوپرینگ هدف دارد تا مشکلاتی مثل سرعت کم، چالش‌های امنیتی و کمبود شفافیت بلاکچین اتریوم را رفع کند تا تجربه‌ی بهتری برای کاربران رقم بزند.

کاربرد ارز لوپرینگ

ارز دیجیتال لوپرینگ LRC، توکن رسمی پروتکل لوپرینگ است. هدف اصلی Loopring، راه‌اندازی سک پلتفرم کارآمد برای فراهم آوردن نوع جدیدی از مبادلات ارزهای دیجیتال است. در پلتفرم لوپرینگ Loopring، ارز LRC یک توکن تشویقی است که به‌عنوان پاداش برای کاربرد درست از پلتفرم، به کاربران لوپرینگ تعلق می گیرد. 

شما می‌توانید با قفل کردن ۲۵۰ هزار واحد از ارز لوپرینگ در پلتفرم Loopring، صرافی غیرمتمرکز خودتان را روی این شبکه راه‌اندازی کنید. 

اگر صرافی شما عملکرد درست و مناسبی داشته باشد، ارز دیجیتال LRC پاداش می‌گیرید و اگر عملکرد خوبی نداشته باشید، لوپرینگ می‌تواند توکن‌های شما را مصادره کند و در بین دیگر کاربرانی که لوپرینگ LRC قفل یا استیک کرده‌اند، پخش کند. 

هر کاربر می‌تواند با استیک کردن ارز دیجیتال لوپرینگ Loopring، بخشی از کارمزدهایی که به لوپرینگ پرداخت می‌شود را به‌دست بیاورد.

ارز دیجیتال لوپرینگ Loopring، به چند دلیل، رمز ارزی منحصربه‌فرد محسوب می‌شود:

۱- شفافیت: پروتکل لوپرینگ، شفافیت بالایی در بین صرافی‌های ارز دیجیتال غیرمتمرکز دارد. برخلاف تصور عموم، بسیاری از صرافی‌های غیرمتمرکز DeFi، می‌توانند به‌صورت غیرمجاز از دارایی کاربران خود استفاده کنند، اما در لوپرینگ این اتفاق نمی‌افتد. 

۲- ادغام رمزنگاری‌های پیشرفته: دیگر ویژگی مهم لوپرینگ Loopring، ترکیب روش‌های رمزنگاری پیشرفته در یک پلتفرم است. ZK-Rollup، فقط یکی از راه‌های پیشنهادی لوپرینگ برای هموارسازی شبکه اتریوم با برنامه‌های DeFi است. 

۳- توکن‌سوزی: ارز دیجیتال LRC، برای جلوگیری از محدودیت عرضه و تورم، بخشی از هزینه‌ای که به‌عنوان کارمزد تراکنش با توکن LRC از کاربران گرفته می‌شود را می‌سوزاند. 

تیم اجرایی ارز LRC، به‌تازگی درحال اجرای سازوکار LRC Burn Rate نیز هست.

قیمت لوپرینگ LRC

پیش‌بینی آینده قیمت ارز دیجیتال لوپرینگ LRC هم مانند دیگر ارزهای دیجیتال، به‌صورت دقیق امکان‌پذیر نیست و فقط می‌توان موارد تاثیرگذار در یک پروژه را بررسی کرد. با توجه به تیم توسعه‌دهنده و پشتیبانی قدرتمند ارز لوپرینگ LRC، ارائه سرویس DeFi و امکانات منحصربه‌فردی که لوپرینگ در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، به‌نظر می‌رسد که این ارز دیجیتال، آینده روشنی خواهد داشت و می‌تواند افزایش قیمت قابل توجهی را در آینده تجربه کند.

بالاترین قیمت ثبت‌شده‌ی لوپرینگ (ATH) مربوط به تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰ است که این ارز به قیمت ۳.۸۳ دلار رسید.

برای مشاهده قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال لوپرینگ Loopring و خرید این ارز، می‌توانید به وب‌سایت اکسکوینو مراجعه کنید.

خرید لوپرینگ Loopring

شما می‌توانید ارز دیجیتال لوپرینگ را به‌صورت مستقیم و ریالی از صرافی اکسکوینو خریداری کنید.

مرحله اول: ثبت‌نام در اکسکوینو

مرحله دوم: افزایش موجودی ریالی حساب از طریق واریز آنلاین یا آفلاین

مرحله سوم: اقدام به خرید ارز دیجیتال LRC به یکی از سه روش زیر:

۱- تبدیل: خرید آنی رمز ارز مدنظر با قیمت لحظه‌ای به‌صورت مستقیم

۲- سفارش‌گذاری: سفارش‌گذاری ۸ ساعته برای مقدار رمز ارز دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: مبادله ارز لوپرینگ با دیگر کاربران با کمترین کارمزد

شما می‌توانید ارز دیجیتال لوپرینگ Loopring را در کیف پول‌های نرم‌افزاری تراست ولت، متامسک، اتمیک ولت و کیف پول اکسکوینو نگهداری کنید.

فروش ارز دیجیتال لوپرینگ LRC

برای فروش رمز ارز لوپرینگ، در قدم اول در اکسکوینو ثبت‌نام کنید.

بعد از ثبت‌نام می‌توانید به سه روش زیر عمل کنید:

۱- تبدیل: فروش آنی و مستقیم رمز ارز با قیمت پیشنهادی اکسکوینو

۲- سفارش‌گذاری: ثبت سفارش فروش برای بازه زمانی ۸ ساعته با قیمت دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: انتقال دارایی از کیف پول خارجی یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو با اکسکوینو مارکت برای مبادله ارز دیجیتال لوپرینگ Loopring با دیگر کاربران

 

سوالات متداول