بازار رمزارزها تا سال ۲۰۳۰ به ۱ میلیارد کاربر می‌رسد

طبق گزارش گروه مشاوره بوستون، ۰.۳ درصد از ثروت افراد در رمزارز و ۲۵ درصد در سهام سرمایه‌گذاری شده است.

بسیاری از افرادی که خارج از فضای رمزارز قرار دارند به قیمت بیت کوین نگاه می‌کنند و به این نتیجه می‌رسند که برای ورود به رمزارز خیلی دیر شده است. با این حال، گزارشی نشان می‌دهد که این صنعت هنوز در مرحله ابتدایی منحنی پذیرش است.

در گزارشی که توسط گروه مشاوره بوستون Boston، بیتگت Bitget و فورسایت ونچرز Foresight Ventures منتشر شد، داده‌ها نشان می‌دهد که پذیرش رمزارز در مقایسه با دارایی‌های سرمایه‌گذاری سنتی، بسیار پایین است. طبق گزارش بی سی جی BCG، تنها ۰.۳ درصد از ثروت افراد در رمزارزها سرمایه‌گذاری می‌شود که با ۲۵ درصد سرمایه‌گذاری شده در سهام قابل مقایسه نیست.

این گزارش نشان می‌دهد که میزان کم سرمایه‌گذاری به این معنی است که هنوز فضای زیادی برای رشد و پذیرش بیشتر در صنعت رمزارز وجود دارد.

علاوه بر این، این گزارش، منحنی پذیرش اینترنت جهت رسیدن به یک میلیارد کاربر با دارندگان فعلی ارزهای دیجیتال و آدرس‌های اتریوم با موجودی غیرصفر مقایسه می‌کند. این گزارش نشان می‌دهد که رشد زیادی در آینده وجود دارد.

گروه مشاوره بوستون Boston، بیتگت Bitget و فورسایت ونچرز Foresight Ventures
منبع: گروه مشاوره بوستون Boston، بیتگت Bitget و فورسایت ونچرز Foresight Ventures

با مقایسه داده‌ها، محققان پیش‌بینی کردند که اگر خط روند به حرکت خود ادامه دهد، ممکن است تا سال ۲۰۳۰ تعداد کاربران رمزارز به ۱ میلیارد برسد.

همچنین اخیرا یک گزارش توسط شرکت مشاوره وریفاید مارکت ریسرچ Verified Market Research پیش‌بینی کرد که ارزش صنعت توکن ان اف تی NFT ممکن است طی ۱۰ سال آینده به ۲۳۱ میلیارد دلار برسد. طبق این گزارش، این بخش ممکن است به نرخ رشد مرکب سالانه ۳۳.۷ درصدی ادامه دهد.

اطلاعات شما با موفقیت دریافت شد.
کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.