امروز اکسکوینو در کنار شما 3 ساله می‌شود. خوشحالیم که توانستیم در این 3 سال چالش‌برانگیز، کنار جامعه رمز ارزی ایران باشیم و تا حد توان، مسیر را برای آن‌ها هموارتر کنیم. ارائه خدمات باکیفیت، ایجاد امکانات جدید و بهبود زیرساخت‌ها از مهم‌ترین دستاوردهای اکسکوینو در این مدت بود که توانست ما را به یکی از محبوب‌ترین سامانه‌های معاملاتی ارز دیجیتال کشور تبدیل کند. و حالا مفتخریم که این موفقیت بزرگ را در کنار شما جشن بگیریم.

قابلیت سفارش‌گذاری، هدیه اکسکوینو به کاربران

و حالا به مناسبت 3 ساله شدن اکسکوینو، از امروز قابلیت سفارش‌گذاری برای تمامی کاربران فعال شده و می‌توانید با مراجعه به پنل خود، از این ویژگی جدید استفاده کنید. در صورتی که از نسخه قدیمی اپلیکیشن اکسکوینو استفاده می‌کنید؛ لازم است برای بهره‌مندی از این قابلیت، برنامه خود را به‌روزرسانی کنید.

برای آشنایی کامل با نحوه کار این سیستم، به ویدیو «رونمایی از امکان سفارش‌گذاری در اکسکوینو» که در صفحه اینستاگرام اکسکوینو قرار داده‌ایم؛ مراجعه کنید.

خبرهای خوب اکسکوینو هنوز به پایان نرسیده!

اکسکوینو همچنان برنامه‌ها و چشم‌انداز وسیعی نسبت به آینده و پتانسیل بازار رمز ارز ایران دارد و پرقدرت به مسیر خود ادامه خواهد داد. منتظر اخبار فوق‌العاده از اکسکوینو باشید.