اخبار ارز دیجیتال

سقوط ۹۹ درصدی قیمت تدی دوج در ۲۴ ساعت

طبق داده‌های کوین بیس، قیمت ارز دیجیتال تدی‌دوج TeddyDoge با نماد اختصاری تدی TEDDY در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۹۹.۹۴ درصد سقوط کرده و تقریبا به صفر رسیده است.

منبع: کوین بیس
منبع: کوین بیس

به گزارش شرکت امنیت بلاک چین پک شیلد PeckShield، این پروژه یک کلاه‌برداری بوده است. به این معنی که، قیمت این ارز دیجیتال توسط مجری قرارداد آن پامپ و دامپ شده است.

طبق گزارش‌ها، هرکسی یا گروهی که پشت پرده این کلاه‌برداری بوده، توانسته با ۱۰ هزار توکن بایننس کوین (BNB) به ارزش تقریبی ۲۵۹۱ میلیون دلار و ۲ میلیون دلار استیبل کوین بایننس یواس‌دی (BUSD) فرار کند. این دارایی‌ها در حال حاضر در حال انتقال به صرافی بایننس هستند.

گفته می‌شود که سازندگان این رمزارز از محبوبیت دوج کوین، میم کوین برتر بازار، برای جمع‌آوری سرمایه استفاده کرده‌اند. طبق گزارش وبسایت خبری یو‌تودی U.Today، رمزارزهای دیگری از جمله دوج مادر DogeMother یکی از کپی‌های بی‌شمار از میم کوین برتر هم در نهایت به یک کلاه‌برداری هانی‌پات honeypot تبدیل شده بودند. هانی‌پات، نوعی کلاه‌برداری است که طی آن، سرمایه کاربر قفل شده و نگه داشته می‌شود و فقط توسعه‌دهنده یک پروژه قادر به بازیابی آن است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا