اخبار ارز دیجیتال

سیگنال‌های مایکل‌ ون‌ دپاپ

مایکل ون دپاپ (Michaël van de Poppe) با انتشار ویدئویی در روز دوشنبه به بررسی سه رمز ارز لایت‌کوین (Litecoin)، سولانا (Solana) و تزوس (Tezos) پرداخت.

سولانا (SOL)
به اعتقاد او سولانا اکنون شرایط نقطه ورود را ندارد و در صورت اصلاح به حمایت‌های ۱۱۰، ۹۶ و ۸۰ دلار، کاربران فرصت‌های خوبی خواهند داشت تا به آن ورود کنن. او البته زمانی را برای این اصلاح‌ها پیشنهاد نداده و افزود ممکن است هفته‌ها طول بکشد تا دوباره فرصت مجددی برای ورود به سولانا ایجاد شود.

تزوس (XTZ)
او در ارتباط با تزوس گفت این رمز ارز باید مدت‌ها پیش‌ حرکت خود را آغاز می‌کرد اما هنوز در مرحله کسب قدرت قرار دارد و البته توصیه کرد در صورت اصلاح به حمایت ۴ دلار و ۴ سنت زمان خوبی برای ورود به تزوس است.

لایت‌کوین (LTC)
او در تحلیل نمودار قیمت لایت‌کوین گفت سوابق صعود لایت‌کوین نشان می‌دهد همیشه پس از هر بازگشتی این رمز ارز جهش‌های بزرگ داشته است و در صورت اصلاح به محدوده‌ ۱۸۵ تا ۱۹۰ دلار زمانی مناسبی برای ورود به این رمز ارز است. او افزود ۲۴۰ دلار سطح مقاومت بعدی این توکن است و باید به بازگشت‌های آن در تایم‌فریم روزانه دقت کرد تا فرصت ورود در ۱۹۰ دلار را از دست نداد چرا که این قیمت فرصت بسیار خوبی برای ورود است. در این صورت ۲۵۰ دلار و ۳۰۰ دلار تارگت‌های بعدی آن هستند.


او در انتها خاطرنشان کرد مقایسه رمز‌ارزها با بیت‌کوین نشان می‌دهد هنوز فصل آلتکوین‌ها آغاز نشده است، و در صورت رشد بیت‌کوین ابتدا پروژه‌های با حجم بزرگ رشد خواهند داشت. طبق این الگو پروژه‌های متوسط و بعد کوچک‌تر در مرحله رشد قرار خواهند داشت.

منبع: youtube

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا