کولاک جوایز اکسکوینو

قرعه‌کشی شگفت‌انگیز جشنواره کولاک جوایز اکسکوینو

بعد از ۳۵ روز هیجان انگیز بالاخره روز ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۰ جشنواره کولاک جوایز اکسکوینو به پایان رسید. کاربران اکسکوینو در این جشنواره می‌توانستند از روز ۵ بهمن ماه با حداقل ۱۰ دلار افزایش موجودی رمز‌ارزی کیف پولشان شانس خود را برای برنده شدن ۱۵ دستگاه آیفون ۱۳ و ۵ اتریوم امتحان کنند.

همان‌طور که وعده داده شده بود روز شنبه ۱۴ اسفند ماه قرعه‌کشی به صورت زنده از پیج اینستاگرام و آپارات اکسکوینو به میزبانی آرش سروری و ساحل اختری مجری رادیو اکسکوینو پخش خواهد شد.

از آنجایی که جلب اعتماد شما و ایجاد شفافیت حداکثری در این رویداد اصلی‌ترین هدف ماست این قرعه‌کشی با حضور مدیران سازمان و با گوی و گردونه به صورت کاملا دستی انجام می‌شود. بعد از کامل شدن ارقامی که از داخل گردونه خارج می‌شوند، عددی که به کاربر تخصیص یافته با فایل اکسل حاوی مشخصات کاربران تطبیق داده و بر روی نمایشگر به کاربران نمایش داده می‌شود.

در کنار این اتفاق تمامی اعدادی که به کاربران اختصاص داده شده است، روز قبل قرعه‌کشی برای آن‌ها با یک پیامک ارسال‌ می‌گردد تا در روند قرعه‌کشی قبل از اعلام هرگونه نامی از سمت ما، کاربران از برنده شدن خودشان آگاهی پیدا کنند.

این پخش زنده را اصلا از دست ندهید! شاید شما یکی از برنده‌های خوش شانس ما باشید.

اطلاعات شما با موفقیت دریافت شد.
کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.