اخبار بیت کوین

درمان معتادان تجارت ارز دیجیتال در کلینیک اسکاتلندی

درمان معتادان ارزدیجیتال

ارزهای دیجیتال در چندین سال اخیر توانستند که خود را به بازارهای جهانی شناسانده و تحمیل نمایند. به طوری که بحث و گفت و گو در مورد آن‎ها به موضوع جذابی در روزهای اخیر تبدیل شده است و همه روزه اخبار مختلفی در مورد رفتار و روند توسعه ‏ی ارزهای دیجیتال در سراسر دنیا منتشر می‏گردد. ارزهای دیجیتال ذاتاً بسیار جذاب بوده و با ویژگی‏های خاصی که دارند توجه همه را به خود جلب نموده اند.

از جمله ویژگی ‏های بارز ارز دیجیتال کسب در آمد و سود بسیار زیاد در پی نوسانات قیمت این ارزها می‏باشد. یعنی مردم و سرمایه گذاران با تحلیل شرایط و در نظر گرفتن رفتارهای ارزهای دیجیتال در شرایط مختلف، می‏توانند از نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال بهترین استفاده را برده و با سرمایه گذاری‏های درست، دارایی خود را چندین برابر نمایند.

این شرایط ویژه و جذاب باعث شده تا تعداد افراد زیادی برای سرمایه گذاری و فعالیت در این زمینه سوق داده شوند و هر روز بیش‏تر از دیروز بر روند سرمایه گذاری خود اضافه نمایند. البته ارزهای دیجیتال همیشه روی خوشی را به سرمایه گذاران خود نشان نمی‏ دهند و در عین حال که سودهای بزرگی را به ارمغان می‏ آورند، ممکن است باعث ضررهای به نسبت بزرگی نیز شوند.

در واقع نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال همواره رو به بالا نیست و ممکن است قیمت این ارزها در لبه ‏ی سرازیری قرار گرفته و با سرعت بالایی کاهش یابد. در کل این محیط ثبات کمی داشته و باید با دقت زیادی نسبت به مدیریت سرمایه‎ها اقدام نمود. با وجود این ریسک‏ ها و شرایط متغیر، همچنان برخی از افراد به سرمایه گذاری‏های خود ادامه می‏دهند و با جرأت می‏توان گفت که ممکن است بیش‏تر دارائی خود را در این زمینه خرج نمایند.

حواشی سرمایه گذاری در ارز دیجیتال

البته این چنین سرمایه گذاری‏ های مبتنی بر احساسات نوعی قمار حساب شده و ممکن است باعث از بین رفتن کل دارائی فرد گردد. در این راستا اخبار زیادی در سراسر دنیا منتشر شده است، از جمله این که معلمی در انگلیس بخشی از دارائی خود را که شامل ماشینش نیز می‏شد برای سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال خرج نمود که این رفتار کاملاً غیر عادی بوده و به عنوان یک رفتار دیوانه وار تلقی می‏گردد.

در کل می‏توان این افراد را معتادان ارزهای دیجیتال نامید چرا که همواره دوست دارند در بازار بوده و نسبت به خرید و فروش ارزهای دیجیتال اقدام نمایند، این افراد از خرید و فروش ارزها لذت می‏برند و موقع سرمایه گذاری به ضررها و نتایج بد احتمالی این عمل فکر نمی‏کنند. رفته رفته این سبک زندگی به عنوان یک روش غیر عادی و به نوعی بیماری تلقی شده است که در اسکاتلند کلینیکی را برای درمان این افراد در نظر گرفته اند.

معتادان ارز دیجیتال نیاز به دریافت کمک از طرف افراد متخصص در زمینه ‏ی روانشناسی دارند تا بتوانند بر عطش سرمایه گذاری بی پایان خود غلبه نمایند. در حال حاضر تعداد زیادی در این کلینیک حضور ندارند ولی پیش بینی می‎شود که در مدت زمان کوتاهی بر تعداد افراد حاضر در این مرکز افزوده شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا