توصیه بوترین به فعالان بازار ارزهای دیجیتال در جریان بازار نزولی
توصیه بوترین به فعالان بازار ارزهای دیجیتال در جریان بازار نزولی

توصیه بوترین به فعالان بازار ارزهای دیجیتال در جریان بازار نزولی

ویتالیک بوترین، هم‌بنیانگذار اتریوم، در مصاحبه اخیر خود با سومیکو تان، سردبیر مجله استریت تایمز Straits Times، به فعالان و سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال برای پشت سر گذاشتن این زمستان رمز ارزی توصیه کرد که روی «موارد ساده‌تر» سرمایه‌گذاری کنند.

این برنامه‌نویس کانادایی از سرمایه‌گذاران خواست تا به پیش‌بینی‌های فردی اعتماد نکنند.

بوترین افزود که خیلی از نزدیک تغییرات قیمتی اتریوم را دنبال نمی‌کند و به شایعات و اخبار ارزهای دیجیتال توجه زیادی ندارد و ترجیح می‌دهد «دارایی‌های مختلف را خریداری و هولد کند».

بوترین در ادامه صحبت‌هایش در خصوص وضعیت رمز ارزها در سنگاپور با اشاره به دو کوان، هم‌بنیان‌گذار ترا، گفت این موضوع که فضای ارزهای دیجیتال در این کشور اوضاع خوبی را تجربه نکرده تا حدی درست است.

هنگامی که از بوترین درباره اینکه آیا او نگران استفاده بالقوه از اتریوم برای اهداف مجرمانه است یا خیر، این برنامه‌نویس کانادایی پاسخ داد که تاکنون حملات هکری متعددی در فضای امور مالی غیرمتمرکز یا همان دیفای (DeFi) اتفاق افتاده است. در عین حال، او جامعه اتریوم را به خاطر حمایت‌های آن‌ها از اتفاقات و مسائل خوب و مخالفت با موارد منفی و نادرست تحسین کرد.

یکی از مشکلات اصلی بوترین با جامعه بیت کوین این واقعیت است که اعضای آن «به طور پیش‌فرض» همه افراد ثروتمند و قدرتمندی را که از جامعه بیت‌کوین حمایت می‌‌کنند، دوست دارند.

او یادآور شد که تعداد زیادی از طرفداران بیت کوین‌ها فقط به دلیل برنامه‌های رمز ارزی دولت ال سالوادور، با دیکتاتور این کشور، نایب بوکله، اظهار دوستی کردند.

منبع: u.today

اطلاعات شما با موفقیت دریافت شد.
کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.