پنجشنبه , ۱۶ تیر ۱۴۰۱
size blog

با طرح ۳ و ۳ هر ماه ۳۲ بار از اکسکوینو هدیه بگیر!

در طرح ۳ و ۳ کاربران اکسکوینو به واسطه موجودی داخل حساب خود از دو نوع هدیه بهره‌مند می‌شوند. این هدایا شامل دو نوع ماهیانه و روزانه است.

برای بهره‌مندی از هدایای ماهیانه، میانگین موجودی رمزارزی کاربر نباید در طول ماه به کمتر از ۵۰۰ دلار کاهش یابد. اگر این شرط محقق شود در آخر ماه معادل ۳ درصد سود سالیانه به موجودی وی افزوده می‌شود.

فرض کنید شما در طول ماه معاملاتی در اکسکوینو داشتید اما هیچ‌وقت دارایی رمزارزی شما به زیر ۱۰۰۰ دلار نیامده است. از آنجایی که شرط دریافت جایزه ماهیانه حداقل ۵۰۰ دلار موجودی رمزارزی است شما در پایان ماه هدیه‌تای معادل سه درصد سود سالیانه دارایی خود از اکسکوینو هدیه می‌گیرید.

هدیه بعدی به صورت روزانه واریز می‌گردد. در این بخش به هر رمزارزی که در کیف‌پول شما وجود دارد، هدیه تعلق می‌گیرد و نه کل دارایی شما. البته دریافت این هدیه نیز شامل شرط حداقل موجودی است به شکلی که ارزش موجودی شما از هر رمزارز باید بیشتر از ۵۰ دلار باشد و در آن روز آن رمزارز را مبادله نکرده باشید. اگر همه شرایط محقق شود شما معادل سود سالیانه ۳ درصدی این دارایی را هدیه می‌گیرید.

size blog ۱
شرایط دریافت هدیه روزشمار

برای مثال شما ۱۰۰ دلار بیت‌کوین در کیف‌پول خود دارید. اگر در روز، این بیت‌کوین را به رمزارز دیگری تبدیل نکنید و از آنجایی که موجودی شما بیش از ۵۰ دلار است، این هدیه به صورت روزشمار به شما تعلق می‌گیرد.

size blog table mahane copy
شرایط دریافت هدیه ماه شمار

۱۸ نظرات

 1. خلیل رفیع پورماسوله

  سلام وقت بخیر
  ایامعاملات اهرم دار وفیوچرزدر اکسکوینو بازگشایی میشود؟؟؟

 2. سلام به من تعلق میگیره

 3. خرید و فروش ارز

 4. امیرحسین قالینی پور

  عزیز نسبت به سرمایه گذاری های دیگه و در سراسر کشور خیلی بهتر و عالی تر کاربرد داره. با تشکر از زحمات شما عزیزان

 5. سلام، بنده تمام شرایط لازم طرح ۳و۳ رو دارم، اما پایان ماه فروردین هدیه ماهانه به حسابم واریز نشد! دلیلش چیه؟ ممنون

 6. سلام وقت بخیر من شرایط دریافت هدیه روزشمار رودارم ولی ولی هیچی تاحالادریافت نکردم

 7. ضمن سلام وخسته نباشی خدمت مدیرمحترم وکارمندان پر تلاش بنده به دلیل امنیت و راحتی کارکردن بااکسکوینو وطرحهای متنوای که اعلام می کند دوست دارم امیدوارم روزبروز بهتر وبهتر ومشتریهای بیشتری جذب کنید عظیمی

 8. با سلام فقط اینو بگم ک بد تو ضرر هستم

 9. باسلام
  متاسفانه نه پیام بنده رو ارسال میکنید نه به سوالم پاسخ میدید الان بیش از یک سال هست من کل سرمایم اوردم سایت شما کلیه شرایط دریافت جایزه ۳ در ۳ رو هم دارم ولی بجز پاداش روزانه، پاداش ماهیانه واریز نمیشه ای کاش اصلا این نوع شرایط دریافت جایزه اعلام نمیشد اگرم اعلام شده حداقل دلیل عدم واریز اطلاع رسانی میشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code