پلتفرم اوپن‌سی کارمزدهای خود را برای مدت محدودی حذف می‌کند

پلتفرم اوپن‌سی کارمزدهای خود را برای مدت محدودی حذف می‌کند

پلتفرم اوپن‌سی (Opensea)، یکی از برترین بازارهای خرید و فروش NFT، به‌تازگی اعلام کرده است که قصد دارد کارمزدهای این پلتفرم را برای مدت زمان محدودی به صفر برساند و درآمد سازندگان NFTها را افزایش دهد.

اوپن‌سی هدف خود از این اقدام را رقابت با پلتفرم‌هایی مثل بلر (Blur) عنوان کرده است که اخیرا باعث کاهش کاربران این پلتفرم و جذب آن‌ها به بلر شده است.

بر اساس گزارش سایت کوین‌تلگراف و داده‌های پلتفرم تحلیلی نانسن Nansen، روز گذشته حجم معاملات روزانه اتریوم در پلتفرم Blur از اوپن‌سی پیشی گرفت.

در مقابله با این اتفاق، اوپن‌سی سه تغییر بزرگ را در پلتفرم خود اعمال خواهد کرد تا کاربران خود را به این پلتفرم بازگرداند. این اقدامات شامل کارمزد صفر اوپن‌سی برای مدت محدود، معرفی درآمد دلخواه سازندگان NFTها و نرمش در مورد سایر اپراتورها است.

اوپن‌سی اعتراف کرده که در حال از دست دادن کاربران خود به بازارهای NFT دیگری که به‌طور کامل درآمد سازندگان را اعمال نمی‌کنند است و اقدامات جدید تلاشی برای احیای تسلط این پلتفرم در این فضا است.

این پلتفرم معتقد است که از درآمد سازندگان در تمامی مجموعه‌ها دفاع کرده و در عین حال از فیلتر اپراتورها (Operator Filter) نیز حمایت کرده است. گفتنی است منظور از فیلتر اپراتورها، قابلیتی در پلتفرم است که هدف آن کمک به سازندگان برای اطمینان از کسب درآمد هنگام فروش دوباره اثر آنها است.

اخبار Coincast امروز:

  • حرکت ناگهانی یکی از نهنگ‌های بیت‌کوین
  • کیف پول‌های اوردینال بیت‌کوین وارد شدند
  • ایجاد چارچوب نظارتی برای دارایی‌های دیجیتال توسط عمان
  • عقب‌نشینی بایننس از شرکای آمریکایی خود به دلیل افزایش سرکوب رمزارزها 

شرح کامل این اخبار را در کوین‌کست امروز اکسکوینو گوش کنید.

اطلاعات شما با موفقیت دریافت شد.
کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.