اخبار ارز دیجیتال

یونی سواپ کیف پول موبایلی خود را راه‌اندازی می‌کند

یونی سواپ لبز Uniswap Labs به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد کیف پول موبایلی جدیدی خود را عرضه کند که به کاربران امکان تبادل در شبکه های لایه ۱ یا لایه ۲ را بدون نیاز به تغییر بلاک‌چین می‌دهد. کاربران همچنین می‌توانند در این کیف پول نمودارهای قیمتی را بررسی کنند و توکن‌های شبکه‌های مختلف مثل اتریوم، آربیتروم، پالیگان و آپتیمیزم را جست‌وجو کنند.

یونی سواپ لبز به‌منظور افزایش امنیت ارزهای دیجیتال در کیف پول خود، با شرکت امنیتی تریل آف بیتز (Trail of Bits) وارد همکاری شده‌ است.

گفتنی است نسخه اولیه این کیف پول به‌صورت محدود برای گوشی‌های آیفون منتشر شده‌ است.
علاوه بر این، عبارات بازیابی و کلیدهای خصوصی کیف پول‌های جدید، رمزگذاری‌ خواهد شد و در آیفون با استفاده از قابلیت امنیتی محصور کردن اپل (Apple’s Secure Enclave) ذخیره می‌شوند. به این ترتیب، داده‌ها در بکاپ دستگاه تلفن همراه قرار نمی‌گیرند.

بر اساس اطلاعیه یونی سواپ، کاربران می‌توانند عبارت بازیابی کیف پول خود را به‌صورت فیزیکی یادداشت کنند و یا آن را رمزنگاری و در iCloud ذخیره کنند.

شایان ذکر است با وجود انتشار نسخه اولیه این کیف پول، عرضه آن با مشکلاتی در اپل استور مواجه‌ شده است و در حال حاضر عرضه نهایی آن به تعویق در آمده است.

در همین راستا، یونی سواپ در پاسخ به تمام نگرانی‌ها و سؤالات اپل تاکید کرده است که برنامه کیف پول این شرکت با تمامی دستورالعمل‌های اپل و اپ استور مطابقت دارد. با این حال، اپل همچنان چراغ سبزی برای راه‌اندازی این برنامه نشان نداده است و یونی سواپ در بلاتکلیفی قرار گرفته است.

با این وجود و به‌رغم عدم دریافت تایید از سمت شرکت اپل، یونی سواپ به چند هزار کاربر دسترسی زودهنگام داده است تا بوانند این برنامه را آزمایش و تست کنند.

اخبار Coin Cast امروز

کوین کست اکسکوینو

– راه‌اندازی یک پلتفرم ساخت NFT مبنی بر AI (هوش مصنوعی) به نام Bicasso توسط بایننس 

– تلاش بایننس برای ورود مجدد به بازار کریپتوی سنگاپور پس از وقفه در معاملات در سال گذشته

– راه‌اندازی سرویس «هویت غیرمتمرکز (DIDs)» پالیگان

– به گفته یک مقام بانک انگلستان، CBDC‌ها فرصت‌هایی را برای شرکت‌های مالی فراهم می‌کنن

شرح کامل اخبار را در کوین کست امروز بشنوید.

مشاهده قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا