خرید گراف GRT

Graph

GRT

قیمت گراف
$0.09291936 3.66%
قیمت فروش ما
47,300 ریال
قیمت خرید ما
46,045 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید گراف

اگر پیگیر پروژه‌های web 3.0 باشید و به خرید ارز دیجیتال علاقه داشته باشید، حتما اسم ارز گراف به گوش‌تان خورده. پروژه The Graph، یک پروتکل برای جستجوی داده‌های روی شبکه اتریوم است. این پروتکل در برنامه‌های DeFi و پروژه‌های Web 3.0 کاربرد گسترده‌ای دارد. توسعه‌دهندگان برنامه‌های غیرمتمرکز، با انتشار Apiهای متن باز (Subgraph)، به اپلیکیشن‌های خود اجازه می‌دهند که با  استفاده از GraphQL، در شبکه بلاک‌چین جستجو کنند. درحال‌حاضر پروژه گراف برای شاخص‌گذاری داده‌ها در IPFS، اتریوم و POA استفاده می‌شود و چشم‌انداز تیم توسعه‌دهنده، فعالیت روی شبکه‌های بیش‌تر است. تاکنون بیش از سه هزار Subgraph برای برنامه‌های غیرمتمرکز مشهوری مانند یونی سوآپ (UniSwap)، دیسنترالند (Decentraland)، بالانسر (Balancer)، آراگون (Aragon) و… ساخته شده است.

 

ارز دیجیتال گراف با علامت اختصاری grt شناخته می‌شود و ارز اختصاصی پروتکل گراف است. از آن‌جایی که پروژه گراف، یک فضای متن باز است، هیچ‌گونه کارمزد و هزینه‌ای برای خود جمع‌آوری نمی‌کند. در شبکه گراف، دو نوع سهام‌دار (Staker) وجود دارد. 

دسته اول سهام‌داران ارز گراف، شاخص‌گذاران (Indexer) هستند و با نگهداری توکن‌های ارز grt، به بهبود عملکرد و جمع‌آوری کارمزد در شبکه می‌پردازند. دسته‌ی دوم نیز Curatorها نام دارند که با استفاده از توکن‌های grt، به شاخص‌گذاران اعلام می‌کنند که کدام Subgraphها نیاز به شاخص‌گذاری دارند. از طرف دیگر Curatorها به توسعه‌دهندگان هم اعلام می‌کنند که از کدام Apiها استفاده کنند.

ساخت و راه‌اندازی ارز گراف grt، چیزی در حدود سه سال طول کشید و Yaniv Tal، Brandon Ramirez و Jannis Pohlmann در سال ۲۰۱۸ میلادی، این ارز دیجیتال را راه‌اندازی کردند.

ویژگی‌های ارز گراف grt

  • تمرکززدایی: پروژه ارز دیجیتال گراف grt، یکی از مهم‌ترین پروژه‌هایی است که از برنامه‌های غیرمتمرکز حوزه کریپتوکارنسی حمایت می‌کند. برنامه‌های غیرمتمرکز می‌توانند بدون نیاز به قراردادن داده‌های خود روی سرورهای اختصاصی از پلتفرم گراف استفاده کنند. این مسئله باعث می‌شود که پروژه‌های مختلف از زیر نظر اشخاص و ارگان خارج شوند و پروسه تمرکززدایی صورت بگیرد.

  • زیرساخت و حاکمیت غیرمتمرکز: پروتکل حکمرانی ارز گراف، به کاربران خود اجازه می‌دهد که در فرآیند تصمیم‌گیری‌های شبکه نقش داشته باشند.

  • تسهیل فرآیند و کاهش هزینه: ایجاد پروژه بلاک‌چین می‌تواند کار بسیار پرهزینه‌ و در عین‌حال زمان‌بری باشد. شبکه گراف با توانایی‌هایی که دارد می‌تواند پروسه ایجاد پروژه بلاک‌چین را ساده‌تر، کوتاه‌تر و کم‌هزینه‌تر کند. توسعه‌دهندگان با گراف، نیازی به ساخت Apiهای مختلف نخواهند داشت.

  • سرعت بالا: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های شبکه ارز گراف، سرعت عمل بالای آن است. این پلتفرم به دلیل سازوکار خاصی که دارد، می‌توان زمان فرآیند جستجو در پایگاه‌های داده را کوتاه کند و درخواست کاربر را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهد.

  • سازگاری شبکه: گراف می‌تواند به‌راحتی با برنامه‌هایی که در بسترهای IPFS، اتریوم و POA موجودند، ارتباط برقرار کند و از طرف دیگر توکن‌های خود شبکه نیز از استاندارد ERC-20 پیروی می‌کنند. این دو مسئله باعث می‌شود که ارز گراف grt، سازگاری بالایی با برنامه‌ها و کیف پول‌های مختلف داشته باشد.

قیمت ارز دیجیتال گراف

تیم توسعه‌دهنده گراف grt، اعلام کرده که این شبکه برنامه دارد در آینده، از بلاک‌چین‌های بیش‌تری پشتیبانی کند و امکانات جدیدی را اضافه کند. از طرف دیگر کاری که گراف انجام می‌دهد، یک عمل منحصربه‌فرد و بسیار کاربردی است. با توجه به این موارد به‌نظر می‌رسد که ارز دیجیتال گراف، آینده روشنی در پیش روی خود دارد. 

شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال گراف grt را به‌صورت آنلاین در وب‌سایت اکسکوینو مشاهده کنید.

خرید ارز گراف grt

شما می‌توانید ارز گراف را به‌صورت مستقیم و ریالی از صرافی اکسکوینو خریداری کنید.

مرحله اول: ثبت‌نام در اکسکوینو

مرحله دوم: افزایش موجودی ریالی حساب از طریق واریز آنلاین یا آفلاین

مرحله سوم: اقدام به خرید ارز دیجیتال گراف به یکی از سه روش زیر:

۱- تبدیل: خرید آنی رمز ارز مدنظر با قیمت لحظه‌ای به‌صورت مستقیم

۲- سفارش‌گذاری: سفارش‌گذاری ۸ ساعته برای مقدار رمز ارز دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: مبادله ارز دیجیتال گراف grt با دیگر کاربران با کمترین کارمزد

شما می‌توانید ارز grt را در کیف پول‌های نرم‌افزاری اتمیک ولت، تراست ولت، متامسک، کیف پول اکسکوینو و کیف پول‌های سخت‌افزاری لجر نانو ایکس، لجر نانو اس و ترزور نگهداری کنید.

فروش گراف

برای فروش ارز گراف، در قدم اول در اکسکوینو ثبت‌نام کنید.

بعد از ثبت‌نام می‌توانید به سه روش زیر عمل کنید:

۱- تبدیل: فروش آنی و مستقیم رمز ارز با قیمت پیشنهادی اکسکوینو

۲- سفارش‌گذاری: ثبت سفارش فروش برای بازه زمانی ۸ ساعته با قیمت دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: انتقال دارایی از کیف پول خارجی یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو با اکسکوینو مارکت برای مبادله ارز دیجیتال گراف grt با دیگر کاربران

سوالات متداول