اخبار ارز دیجیتال

انفجار قیمت بیت کوین و رسیدن آن به 12 هزار دلار!

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین به دنبال فشار خرید شکل گرفته در بازار، توانست به رکورد 9,550  دلار دست یابد ولی به محض رسیدن قیمت به این سطح، فشار فروش شکل گرفته در بازار بزرگ‌ترین رمز ارز دنیا، قیمت آن را به محدوده 9,200 دلار بازگرداند.

سطح 9,550 دلار بیشترین قیمت ثبت شده در سال 2020 برای ارز دیجیتال بیت کوین است و احتمال شکل گیری کاهش قیمت کوتاه مدت بیشتری برای این ارز دیجیتال نیز وجود دارد.

طبق الگوهای فراکتالی شکل گرفته در نمودار قیمت بیت کوین بین ماه‌های می تا ژوئن سال 2019، به نظر می‌رسد بیت کوین در حال حاضر آماده حرکت انفجاری خود به سمت محدوده 12,000 دلار است.

توقف رالی افزایش قیمت بیت کوین پس از 9,550 دلار

در حال حاضر ارز دیجیتال بیت کوین حدود یک درصد زیر بیشترین قیمت ثبت شده در روز گذشته ( 9,550 دلار ) مورد خرید و فروش قرار می‌گیرد.

اگرچه کاهش قیمت اخیر بیت کوین شیب تندی نداشت ولی با این حال توانست تغییر قابل ملاحظه‌ای در روند صعودی شکل گرفته در نمودار 4 ساعته به وجود بیاورد.

یکی از تحلیل‌گران برتر ارزهای دیجیتال در یک پیام توییتری با رسم نمودار زیر، به سطوح میانگین متحرک کلیدی که توسط ارز دیجیتال بیت کوین شکسته شد اشاره می‌کند.

افزایش قیمت بیت کوین

فراکتال‌ها می‌گویند بیت کوین به زودی 12,000 دلار را تجربه خواهد کرد

یکی از مواردی که سرمایه‌گذاران باید در نظر داشته باشند این است که بیت کوین مشخصا رفتار خود طی ماه‌های می تا ژوئن 2019 را تکرار می‌کند و طبق این الگو، بزرگ‌ترین ارز دیجیتال دنیا در حال حاضر در فاز آماده سازی برای شروع حرکت انفجاری خود به سمت 12,000 دلار قرار دارد.
گلکسی یکی دیگر از تحلیل‌گران باتجربه ارزهای دیجیتال نیز با اشاره به الگوهای فراکتالی مشاهده شده در نمودار قیمت این ارز دیجیتال گفت: بیت کوین به زودی سطح 10,000 دلار را برای دستیابی به 12,000 دلار خواهد شکست.

رالی افزایش قیمت بیت کوین

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا