سه شنبه , ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
افزایش قیمت بیت کوین

انفجار قیمت بیت کوین و رسیدن آن به ۱۲ هزار دلار!

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین به دنبال فشار خرید شکل گرفته در بازار، توانست به رکورد ۹,۵۵۰  دلار دست یابد ولی به محض رسیدن قیمت به این سطح، فشار فروش شکل گرفته در بازار بزرگ‌ترین رمز ارز دنیا، قیمت آن را به محدوده ۹,۲۰۰ دلار بازگرداند.

سطح ۹,۵۵۰ دلار بیشترین قیمت ثبت شده در سال ۲۰۲۰ برای ارز دیجیتال بیت کوین است و احتمال شکل گیری کاهش قیمت کوتاه مدت بیشتری برای این ارز دیجیتال نیز وجود دارد.

طبق الگوهای فراکتالی شکل گرفته در نمودار قیمت بیت کوین بین ماه‌های می تا ژوئن سال ۲۰۱۹، به نظر می‌رسد بیت کوین در حال حاضر آماده حرکت انفجاری خود به سمت محدوده ۱۲,۰۰۰ دلار است.

توقف رالی افزایش قیمت بیت کوین پس از ۹,۵۵۰ دلار

در حال حاضر ارز دیجیتال بیت کوین حدود یک درصد زیر بیشترین قیمت ثبت شده در روز گذشته ( ۹,۵۵۰ دلار ) مورد خرید و فروش قرار می‌گیرد.

اگرچه کاهش قیمت اخیر بیت کوین شیب تندی نداشت ولی با این حال توانست تغییر قابل ملاحظه‌ای در روند صعودی شکل گرفته در نمودار ۴ ساعته به وجود بیاورد.

یکی از تحلیل‌گران برتر ارزهای دیجیتال در یک پیام توییتری با رسم نمودار زیر، به سطوح میانگین متحرک کلیدی که توسط ارز دیجیتال بیت کوین شکسته شد اشاره می‌کند.

افزایش قیمت بیت کوین

فراکتال‌ها می‌گویند بیت کوین به زودی ۱۲,۰۰۰ دلار را تجربه خواهد کرد

یکی از مواردی که سرمایه‌گذاران باید در نظر داشته باشند این است که بیت کوین مشخصا رفتار خود طی ماه‌های می تا ژوئن ۲۰۱۹ را تکرار می‌کند و طبق این الگو، بزرگ‌ترین ارز دیجیتال دنیا در حال حاضر در فاز آماده سازی برای شروع حرکت انفجاری خود به سمت ۱۲,۰۰۰ دلار قرار دارد.
گلکسی یکی دیگر از تحلیل‌گران باتجربه ارزهای دیجیتال نیز با اشاره به الگوهای فراکتالی مشاهده شده در نمودار قیمت این ارز دیجیتال گفت: بیت کوین به زودی سطح ۱۰,۰۰۰ دلار را برای دستیابی به ۱۲,۰۰۰ دلار خواهد شکست.

رالی افزایش قیمت بیت کوین

همچنین ببینید

قیمت بیت کوین

دماسنج بازار: صعود قیمت بیت‌کوین و فرود دلار و سکه

زمان مطالعه: < 1 دقیقه این هفته هم بیت کوین به مسیر افزایش قیمت خود ادامه داد، در حالی که …

گوگل وارد حوزه توکن‌های غیرمثلی می‌شود

زمان مطالعه: 2 دقیقه شرکت خدمات پردازش ابری گوگل کلود (Google Cloud)، قرار است به‌عنوان اپراتور شبکه فلو (Flow) …

سولانا پیشتاز آلتکوین‌ها بعد از بازآزمایی خط حمایت ۱۵۰ دلاری

زمان مطالعه: 3 دقیقه کازموس همچنان به روند صعودی خود برای ثبت رکورد‌های تاریخی قیمت ادامه می‌دهد و گاوها …

تحليل on-chain بیت‌کوین

تحلیل درون زنجیره‌ای (On-Chain) بیت‌کوین

زمان مطالعه: 7 دقیقه این هفته قصد داریم فعالیت‌های درون شبکه‌ای یا آن چین (on-chain) بیت‌کوین را بررسی کنیم …