دوشنبه 7 فروردین 1402
قیمت بیت کوین

Dave the Wave: قیمت بیت کوین تا پایان فوریه به 11,200 دلار می‌رسد!

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین صبح امروز برای اولین بار از تاریخ 30 ژانویه تا کنون به محدوده بالای 9,500 دلار دست یافت. بزرگ‌ترین ارز دیجیتال دنیا موفق شد طی تنها ده دقیقه افزایش قیمت 2.3 درصدی را تجربه کند.
قیمت بیت کوین
افزایش قیمت بیت کوین در حالی رخ داد که بازار بورس شانگهای متاثر از شیوع ویروس کرونا با سقوط 8 درصدی همراه بود.
گذشتن قیمت ارز دیجیتال بیت کوین از محدوده 9,550 دلار سبب شد بسیاری از تحلیل‌گران این حرکت قیمت را سرآغاز تجربه افزایش قیمت‌ بیشتری طی هفته‌های آینده بدانند.

تحلیل‎‌گران: قیمت بیت کوین بالاتر خواهد رفت!

دیو د ویو ( Dave the Wave ) یکی از معامله‌گران افسانه‌ای ارز دیجیتال بیت کوین، که در اواسط سال 2019 اعلام کرد قیمت بیت کوین به محدوده 6,000 دلار خواهد رسید، به تازگی در پیام توییتری خود بیان کرد:
یک الگوی پارابولای کوچک در نمودار قیمت ارز دیجیتال بیت کوین دیده می‌شود که این الگو با یک افزایش قیمت ناگهانی همراه خواهد بود. تکمیل شدن این الگو در نمودار به معنی رالی افزایش قیمت 18 درصدی بیت کوین از سطوح فعلی و رسیدن آن به سطح 11,200 دلار تا آخر ماه فوریه خواهد بود.

افزایش قیمت بیت کوین
یکی از صاحب‌نظران رمزارزها نیز اخیرا بیان کرده است کاهش قیمت این ارز دیجیتال از سطوح فعلی بسیار کوتاه و کم بوده و وجود برخی ریسک‌های ژئوپولیتیکی در بازارهای آسیایی مسیر بیت کوین را برای راهیابی به اقتصاد جهانی هموارتر خواهد کرد.