گالا در هفته گذشته ۱۴۲‌درصد افزایش قیمت داشته است

گالا در هفته گذشته ۱۴۲‌درصد افزایش قیمت داشته است

بر اساس داده‌های سایت کوین‌جکو CoinGecko، توکن بومی پلتفرم گالا گیمز Gala در هفته گذشته ۱۴۲ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.
این پلتفرم بازی برای کسب درآمد، به‌تازگی از خرید استودیو بازی Ember Entertainment خبر داده و همین موضوع تاثیر مثبتی روی قیمت توکن آن گذاشته است. استودیوی بازی‌سازی که توسعه‌دهنده بازی براس کسب درآمد محبوب The Walking Dead: Empires است. در واقع هر دو این پلتفرم‌ها در توسعه این بازی با یکدیگر مشارکت داشته‌اند.
گفتنی است که این خرید، راه را برای ورود بیش از ۲۰ میلیون کاربر فعال به پلتفرم گالا هموار می‌کند.

توکن گالا


طبق به‌روز‌رسانی ارائه‌شده توسط پلتفرم گالا گیمز، دو بازی Dragon Strike و Meow Match در حال حاضر با اولویت بالا در مرکز توجه تیم توسعه‌دهنده این پلتفرم قرار دارند.
هر دو این بازی‌ها در بلاک‌چین لایه ۱ این پلتفرم ادغام خواهند شد و از توکن بومی $GALA به عنوان هزینه‌های موردنیاز (گس فی gas fee) در بازی استفاده خواهد شد. به گفته توسعه‌دهندگان این پلتفرم، ۵۰ درصد از این هزینه گس سوزانده می‌شود و بقیه بین اپراتورهای نودها، بنیان‌گذاران و شرکای اکوسیستم توزیع می‌شود.
علاوه‌براین، همکاری پلتفرم گالا با دو سوپراستار هالیوود، دواین جانسون Dwayne Johnson و مارک والبرگ Mark Wahlberg، نیز در افزایش قیمت این توکن بی‌تاثیر نبوده است.
گالا گیمز، پلتفرم محبوب بازی برای کسب درآمد مبتنی بر بلاک‌چین، پیشرفت‌های متعددی را در چند روز گذشته از خود نشان داده است. این تحولات تأثیر نسبتاً صعودی بر رمز بومی آن یعنی GALA داشته است. این توکن اتریومی ERC-20 در مدت ۴۸ ساعت توانست از ۰.۰۲۳ دلار به ۰.۰۴۵ دلار برسد که یک روند صعودی چشمگیر نزدیک به ۱۰۰٪ را نشان می‌دهد.


اطلاعات شما با موفقیت دریافت شد.
کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.