اکسکوینو به عنوان یکی از کاربردی‌ترین پلتفرم‌های معاملاتی رمز ارز در ایران از سال 96 تاکنون به طور مستمر در این حوزه فعالیت می‌کند. طی این مدت تحت هر شرایطی، اکسکوینو توانسته حافظ سرمایه و دارایی کاربران خود باشد و هر روز با ارائه فیچرهای جدید، در راستای کسب رضایت آن‌ها تلاش کرده است. در ادامه بخش‌های اصلی این سامانه را به طور خلاصه معرفی کرده‌ایم:

کیف پول‌ها

کیف پول‌ها

– فضای نگهداری و ذخیره بیش از 55 رمز ارز برتر
– امکان بررسی جزئیات سود یا زیان هر ارز به تفکیک

 

معامله و ترید

معامله و ترید

– امکان معامله لحظه‌ای محبوب‌‌ترین رمز ارزها
– اتصال بدون واسطه به شبکه بلاک چین
– ترید و سرمایه‌گذاری به طور مستقل از هر نهاد داخلی و خارجی

شارژ ریالی

شارژ ریالی

 

چرا اکسکوینو

یکی از مهم‌ترین مواردی که در انتخاب بستر مناسب برای انجام فعالیت‌های رمز ارزی مد نظر قرار گرفته می‌شود، انتخاب یک پلتفرم با قابلیت پشتیبانی از رمز ارزهای متنوع و البته از نوع معتبر، آینده‌دار و کم خطر است؛ چراکه علاوه‌بر بیت کوین، ارزهای دیجیتال با پروژه‌های منحصربفردی وجود دارد که سرمایه‌گذاری در آن‌ها در بسیاری از موارد می‌توانند از بیت کوین نیز سودآورتر باشد. در ادامه به بررسی مهم‌ترین پارامترهای یک سامانه معاملاتی رمز ارز می‌پردازیم:

• سرعت بالا

سرعت در بازار ارزهای دیجیتال یک فاکتور حیاتی است و حتی گاهی چند ثانیه تاخیر در انجام یک معامله (خرید یا فروش) می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر میزان سود و ضرر شما داشته باشد. پس سرعت تبدیل یکی از مهمترین فاکتورهای یک کیف پول مناسب به شمار می‌رود.

• عدم محدودیت در خرید یا فروش با قیمت مشخص

در بسیاری از صرافی‌ها و کیف پول‌ها تعداد توکن‌های موجود در قیمت تعیین شده برای خرید یا فروش محدود است و اگر کاربر بخواهد مقدار بیشتری از یک رمز ارز مشخص را خرید کرده و یا به فروش برساند، ناچاراً وارد صف خرید و فروش می‌شود. در این حالت، به دلیل از دست رفتن زمان مناسب، فرصت معامله در قیمت مورد نظر از دست می‌رود و نهایتا کاربر تنها با بخشی از کل موجودی خود موفق به انجام تراکنش شده است.

• عدم محدودیت در واریز و برداشت

واریز و برداشت ریالی بدون محدودیت، به این معنا که بتوان بیش از سقف مجاز درگاه‌های پرداخت، با واریز مستقیم ریالی و ارائه رسید، کیف پول خود را در لحظه شارژ کرد. در عین حال، برای درخواست وجه ریالی، بدون هیچ محدودیتی امکان دریافت وجه به حساب بانکی وجود داشته باشد.

• عدم وابستگی به صرافی یا هر نود خارجی

یک پلتفرم قوی، باید برای هر رمز ارز خود آدرسی جداگانه و مستقیما بر روی شبکه بلاک‌چین جهانی داشته باشد و زیر مجموعه یک صرافی یا کیف پول دیگر نباشد. این بدان معناست که تحت هر شرایطی و در صورت بروز مشکل برای یک صرافی یا کیف پول خارجی، پلتفرم بتواند به سرویس‌دهی به کاربران خود بدون اخلال ادامه دهد.

• امکان بررسی میزان سود و ضرر

اطلاعات کاربردی و مهمی مانند میزان و درصد سود یا زیان، ارزش دارایی به تفکیک هر ارز و به طور کلی، میانگین قیمت خرید و مقدار هر دارایی و… برای تنظیم استراتژی سرمایه‌گذاری بسیار ضروری است. تمام این اطلاعات در سامانه اکسکوینو در دسترس کاربران است.

تمامی این امکانات و مزایا در اکسکوینو برای کاربران فراهم شده است. گفتنی است تیم اکسکوینو هر روز در حال توسعه زیرساخت‌ها برای بهبود تجربه کاربری و افزودن رمز ارزهای بیشتر و متنوع‌تر است.

منتظر خبرهای خوب اکسکوینو باشید!