اخبار ارز دیجیتال

پذیرش ایپ کوین ApeCoin در ایالات متحده

پلتفرم بیت پی Bitpay پس از پذیرش رمزارزهایی مانند بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم، ریپل، دوج کوین، شیبااینو و لایت کوین، دو رمزارز جدید را به پلتفرم پرداختی خود اضافه کرده است.

در کنار این کوین‌ها، بیت پی از چند دارایی از جمله استیبل کوین(USDC) پشتیبانی می‌کند. این هفته، بیت پی با افزودن ایپ کوین و یورو کوین (EUROC) گزینه‌های پرداختی پلتفرم را گسترش داده است.

ایپ کوین به خاطر داشتن یک دارایی رمزارزی برای متاورس بورد ایپ یات کلابBored Ape Yacht Club (BAYC)  طراحی شده است که آدرساید Otherside نامیده می‌شود. ارز دیجیتال یورو (EUROC)، استیبل کوین شرکت سیرکل Circle است که به تازگی راه‌اندازی شده است و با حمایت ۱:۱ یورو (EUR) پشتیبانی می‌شود.

هر دو دارایی رمزارز در سال جاری راه‌اندازی شدند و بیت پی اعلام کرد که طراح کیف وکفش لوکس گوچی Gucci، اولین تاجری خواهد بود که ایپ APE را از طریق سیستم بیت پی در فروشگاه‌های ایالات متحده می‌پذیرد.

گوچی در حال حاضر ده رمزارز مختلف را پذیرفته است و استفن پیر Stephen Pair بنیانگذار و مدیر عامل بیت پی گفت که تاجران لوکس مانند گوچی، از بیت پی خواسته‌اند که از ایپ و استیبل کوین جدید مبتنی بر یورو کوین EUROC نیز پشتیبانی کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا