اخبار ارز دیجیتال

راه‌اندازی چت بات ساتوشی ناکاموتو

طبق گزارش Cointelegraph، بعد از ناپدید شدن ساتوشی ناکاموتو، دونفر از علاقه‌مندان به هوش مصنوعی (پیر کوربین و هوگو فرر) به‌دنبال راهی برای گفتگو با خالق بیت کوین هستند و می‌خواهند یک چت بات جدید مبتنی بر هوش مصنوعی راه‌اندازی کنند.

منابع فاش کردند که در 31 می 2023، پیر کوربین (Pierre Corbin)، یکی از سازمان‌دهنده‌های Bitcoin FilmFest، و هوگو فرر (Hugo Ferrer)، توسعه‌دهنده چت بات‌ها، «Talk2Satoshi» را راه‌اندازی کردند، یک ربات چت هوش مصنوعی (GPT) که می‌تواند به سؤالات مربوط به بیت‌ کوین و اقتصاد پاسخ دهد. 

اعتقاد بر این است که این مدل چت جی پی تی OpenAI اطلاعات خود را از طریق ایمیل‌های عمومی و پست‌های انجمن ناکاموتو به‌دست‌می‌آورد. کوین تلگراف تاکید کرد که این بات شامل منابع دیگری مانند کتاب Saifedean Ammous با عنوان «استاندارد بیت کوین»، کتاب جف بوث «قیمت فردا» و فیلم کوربین «بازنشانی بزرگ و ظهور بیت کوین» است.علاوه‌براین، با توجه به توضیحات کوربین درباره این ربات جدید، به‌نظر می‌رسد که ابزارهای هوش مصنوعی می‌توانند در آموزش استفاده شوند. کوین تلگراف در پایان گزارش خود، به این نتیجه رسید که این مدل می‌تواند پاسخ‌های درخوری به هر سوال مرتبط با ارز دیجیتال بیت‌کوین، مانند نحوه کارکرد و نحوه استخراج آن، همراه با توضیح جنبه‌های مختلف این شبکه مانند ساتوشی ایجاد کند.

صرافی اکسکوینو امکان خرید ارز دیجیتال به صورت مطمئن و آنلاین را برای شما فراهم کرده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا