اخبار ارز دیجیتال

فروش ۲.۵ میلیون دلاری مجموعه NFT دونالد ترامپ در کمتر از یک روز

مجموعه توکن‌های غیرمثلی NFT دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده، که اوایل روز جمعه آغاز شد، در کمتر از یک روز پس از انتشار اولیه به طور کامل فروخته شد.

این مجموعه که شامل ۴۵،۰۰۰ کارت دیجیتال (نمایانگر چهل و پنجمین رئیس‌جمهور آمریکا) بود تصاویری فانتزی با الهام از سرگذشت ترامپ را به نمایش گذاشته و قیمت اولیه آن ۹۹ دلار ارزش‌گذاری شد.

شایان ذکر است طبق داده‌های ارائه‌شده توسط سایت اوپن‌سی OpenSea، یکی از بزرگترین بازارهای خرید و فروش و معامله توکن‌های NFT، حجم معاملات این توکن‌ها تا امروز به عددی حدود ۲٬۰۵۰ اتریوم، معادل ۲.۴ میلیون دلار رسید و قیمت کف این مجموعه حدود ۰.۲۳ اتریوم معادل حدودا ۲۷۰ دلار بوده که نشنان دهنده قیمت بیش از ۲.۵ برابری در مقایسه با قیمت اولیه این توکن‌ها بوده است.

نکته جالب توجه اینکه برخی از این توکن‌ها با قیمت‌های بسیار بالاتری به فروش رسیدند. از نادرترین این NFTها، که ۲.۴ درصد از کل مجموعه ۴۵،۰۰۰ واحدی (تقریباً ۱،۰۰۰ توکن) را تشکیل می‌دهند، در زمان نگارش این مطلب به قیمت ۶ اتریوم فروخته شدند.

یکی از این کارت‌ها که مربوط به چهل و پنجمین رئیس‌جمهور آمریکا یعنی دونالد ترامپ است که در مقابل مجسمه آزادی ایستاده و مشعلی را در دست دارد، با قیمت ۲۰ اتریوم یعنی معادل حدود ۲۴،۰۰۰ دلار فهرست شده است.

طبق توضیحات مربوط به فروش این توکن‌ها، هر کاربری که ۴۵ عدد از این توکن‌ها را خریداری کند، به صرف شام با ترامپ دعوت می‌شود. داده‌های پلتفرم دان آنالیتیکس نشان می‌دهد ۱۱۸ آدرس، ۴۵ مورد یا بیشتر از توکن‌های این مجموعه را خریداری کرده‌اند. به این ترتیب ترامپ باید میزبان این ۱۱۸ نفر باشد.

اخبار Coincast امروز:

– انتشار داده‌های کلان اروپا، کاهش قیمت بیت‌کوین به زیر ۱۷،۰۰۰ دلار را به دنبال داشت

– امکان خرید و فروش و انتقال اتریوم برای کاربران متامسک از طریق PayPal

– دموکرات‌ها، بیش از ۱ میلیون دلار از بودجه سم بنکمن فراید را به قربانیان FTX، باز می گردانند

شرح کامل این اخبار را در کوین‌کست امروز اکسکوینو در پلتفرم‌های زیر گوش کنید:

اکسکوینو در شنوتو

اکسکوینو در انکر

اکسکوینو در پادبین

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا