از اکسکوینو چه خبر؟

وضعیت امروز بازار رمزارزها

بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته در سطح قیمت ۱۹ هزار دلاری باقی مانده است در حالی که ارز دیجیتال تتا فیول TFUEL به عنوان مهم‌ترین شاخص روزانه ظاهر شده است.

هفته گذشته برای بزرگ‌ترین رمزارز بازار که به سطح ۲۲ هزار دلار رسیده بود، پایان خوبی نبود. با این حال، همانطور که چندین بار طی چند هفته گذشته اتفاق افتاد، این ارز نتوانست حرکت خود به سمت سطوح قیمتی بالاتر را ادامه دهد و به سرعت افت کرد.

با پایان یافتن ماه ژوئن، یکی از بدترین سه ماه بیت کوین در تاریخ رقم خورد و این دارایی با ادامه دادن مسیر نزولی، به پایین‌ترین سطح ۱۰ روزه خود در حدود ۱۸.۶۰۰ دلار سقوط کرد. در همین زمان، یک پامپ ناگهانی، بیت کوین را به ۲۱ هزار دلار بازگرداند اما این جهش دوام زیادی نداشت و قیمت در مدت کوتاهی به زیر ۲۰ هزار دلار برگشت. از آن زمان تاکنون، بیت کوین در قیمت ۱۹ هزار دلار باقی مانده است و اکنون نیز با قیمت ۱۹.۰۵۹ دلار معامله می‌شود.

در نتیجه این تغییرات، ارزش بازار این ارز در حدود ۳۶۵ میلیارد دلار متوقف شده اما چیرگی آن بر آلت کوین‌ها به ۴۲.۲ درصد کاهش یافته است.

تریدینگ ویو
منبع: تریدینگ ویو

رکود میان آلت کوین‌ها

اکثر آلت کوین‌ها نیز در طول هفته گذشته کاهش یافتند اما بسیاری از آن‌ها در روزهای پایانی هفته آرام گرفتند. اتریوم که در آستانه سقوط تا زیر ۱۰۰۰ دلار قرار داشت، توانست این سطح را حفظ کند. در حال حاضر، اتریوم با قیمتی در حدود ۱۰۵۰ دلار معامله می‌شود. بی ان بی BNB پس از یک افزایش جزئی در تایم فریم روزانه به ۲۲۰ دلار رسیده است.

کاردانو و سولانا نیز در طی ۲۴ ساعت گذشته کمی به رنگ سبز درآمده‌اند، در حالی که ریپل، دوج کوین، شیبا اینو و لئو LEO ازجمله رمزارزهای بزرگی هستند که امروز در منطقه قرمز معامله می‌شوند. ترون با کاهش ۳ درصدی بیشترین ضرر را در میان آلت کوین‌های بزرگتر تجربه کرده است.

تتا فیول با افزایش ۱۱ درصدی خود به بالای ۰.۰۵ دلار رسیده و در بین برخی ارزهای جهشی امروز قرار گرفته است. همانطور که انتظار می‌رفت، ارزش بازار رمزارز نیز در حدود ۸۵۰ میلیارد دلار راکد باقی مانده است.

نمای بازار
نمای بازار

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا