سه‌شنبه 4 اردیبهشت 1403
تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین

قوت گرفتن دیدگاه‌های خوش‌بینانه درباره بازار بیت کوین!

پس از اینکه ارز دیجیتال بیت کوین مدت نسبتا طولانی را در منطقه 8,000 دلار گذراند، با افزایش قیمت 3 درصدی خود سبب قوت گرفتن دیدگاه‌های گاوی بازار نسبت به این رمز ارز شد. افزایش قیمت اخیر بیت کوین، سطح 7,000 دلار را به یک سطح حمایت مهم برای قیمت این ارز دیجیتال تبدیل کرد.

تحلیل گران بر این باورند بزرگ‌ترین ارز دیجیتال دنیای رمز نگاری شده با افزایش قیمت اخیر خود، از سطوح بسیار مهمی که نقش به سزایی در قیمت این ارز دیجیتال ایفا کرده‌اند گذشته است و این بدان معنی است که احتمال دستیابی قیمت بیت کوین به سطوح بالاتر نیز افزایش یافته است.

تحلیل قیمت بیت کوین

ارز دیجیتال بیت کوین پس از سقوط قیمت اخیر خود به زیر محدوده 8,000 دلار، در حال حاضر ( هنگام نگارش این مطلب ) با افزایش 3 درصدی در محدوده بالای سطح 8,000 دلار مورد خرید و فروش قرار می‌گیرد. به نظر می‌رسد کاهش قیمت اخیر این ارز دیجیتال موقعیت خرید مناسبی در اختیار علاقمندان این ارز دیجیتال قرار داده است.

کاهش قیمت بیت کوین و افزایش قیمت آلت ریپل

اگرچه قیمت ارز دیجیتال بیت کوین طی چند هفته اخیر گرایش قابل توجهی تجربه نکرده ولی کاهش قیمت اخیر این ارز دیجیتال سبب به وجود آمدن موج صعودی در قیمت سایر آلت کوین‌ها مانند ریپل و … طی چند هفته گذشته شده است.

با اینکه نمی‌توانیم به طور قطع ادعا کنیم که بهبود قیمت مشاهده شده در نمودار قیمت این ارز دیجیتال منجر به تشکیل بازار گاوی خواهد شد ولی با این حال، تحلیل‌گران بسیاری معتقدند قیمت بیت کوین توانایی دستیابی به سطوح بالاتر از 8,000 دلار را نیز خواهد داشت.

هورن هیرز ( Horn Hairs ) در تازه‌ترین پیغام توییتری خود عنوان کرده است که وی بی صبرانه منتظر شکل گیری یک موقعیت خرید در محدوده 8,100 دلار است.

در راستای سخنان هورن هیرز، یکی از تحلیل گران مطرح ارز دیجیتال بیت کوین نیز عنوان کرده است، این رمزارز توانایی شکست قیمت در محدوده بالای سطوح ارزشمند تکنیکی را خواهد داشت.

وی همچنین گفت ارز دیجیال بیت کوین پس از شکست سطوح مهم طی چند هفته آینده به سطوح بالاتر نیز دست خواهد یافت.

همچنین ببینید

شکایت sec از ایلان ماسک

SEC از ایلان ماسک شکایت کرد

رگولاتور اوراق بهادار ایالات متحده از یک قاضی خواسته است تا ایلان ماسک را مجبور …

میم کوین جدید بازار، قوی‌تر از پپه و شیبا

میم کوین جدید بازار، قوی‌تر از پپه و شیبا

یک کامیونیتی مخصوص میم و طنز در حوزه سرمایه‌گذاری و ترید به نام  Wall Street …

همکاری گوگل و ارز دیجیتال پالیگان

همکاری گوگل و ارز دیجیتال پالیگان

پالیگان لبز (Polygan Labs) که سازنده شکه پالیگان با ارز دیجیتال متیک (Matic) است، روز …

تایید ETF بیت‌کوین باز هم به تعویق افتاد

تایید ETF بیت‌کوین باز هم به تعویق افتاد

دو سال پیش در نزدیکی اوج تاریخی بیت‌ کوین، بازار ایجاد صندوق‌های ETF بیت‌کوینی داغ …

    اطلاعات شما با موفقیت دریافت شد.
    کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.