قیمت بیت‌کوین

دماسنج بازار: سقوط بیت‌کوین و بورس

هفته جاری در حالی سپری شد که دلار جزو معدود دارایی‌هایی بود که رشد قیمت را تجربه کرد، در حالی که قیمت سکه، بیت‌کوین خودرو و شاخص بورس وارد روند نزولی شدند.

سقوط قیمت بیت‌کوین

به گزارش اکسکوینو، بیت‌کوین برای دومین هفته متوالی روند کاهش قیمت خود را ادامه داده است. البته، در انتهای این هفته، قیمت ارزشمندترین رمز ارز بازار ارزهای دیجیتال با رشد اندکی مواجه شد. اما این دارایی دیجیتال بعد از اینکه در ماه جاری به حدود 52 هزار دلار رسیده بود، حالا با قیمت نزدیک به 42 هزار دلار معامله می‌شود.

شاخص بورس تهران هم که نشان‌دهنده مجموع رشد یا نزول قیمت سهام است، با یک کاهش 5 درصدی روبه‌رو شد. بورس تهران در یک ماه گذشته نیز یک کاهش 10 درصدی را ثبت کرده است.

بازار فولاد هم دست کمی از بازار دارایی‌های دیگر نداشت و به روند نزولی قیمت ادامه داد. کاهش قیمت فولاد در این هفته 3 درصد و در یک ماه اخیر بیشتر از 8/5 درصد کاهش یافت.

دلار اما پربازده‌ترین دارایی در هفت روز گذشته بود. قیمت دلار هنوز هم نسبت به سه ماه پیش، رشد بیشتر از 12 درصدی داشته است. اما در یک ماه گذشته، از شتاب رشد قیمت دلار کاسته شد.

خودرو هم مثل هفته قبل، به کاهش قیمت ادامه داد. میانگین قیمت خودروهای داخلی طی این هفته نیز کاهش 4 درصدی داشت.

بازار مسکن به نظر می‌رسد همچنان در حالت راکد قرار دارد و از سرعت تغییرات این دارایی به شدت کاسته شده است. این بازار در یک ماه گذشته، تغییر خاصی را نشان نداده است.

اطلاعات شما با موفقیت دریافت شد.
کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.