ارز دیجیتال

اکسکوینو، اولین شرکت دانش بنیان در زمینه ارزهای دیجیتال در ایران

سامانه ارائه خدمات رمز ارزهای اکسکوینو (شرکت توسعه فناوری آرین داده پیوست ایرانیان) به لطف ارائه خدمات ارزنده‌ خود از جمله ارائه کیف پول‌های رایگان به کاربران برای برترین رمز ارزهای دنیا و ایجاد بستری امن برای تبادلات رمز ارزی، پس از ارزیابی بر اساس شاخص‌های ذکر شده در آیین نامه تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان، با افتخار از طرف معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری به عنوان اولین شرکت دانش بنیان در زمینه ارزهای دیجیتال در کشور انتخاب شد.

شرکت‌های دانش بنیان در واقع به شرکت‌هایی گفته می‌شود که عنصر علم و دانش، بخش جدایی‌ناپذیر آنها به شمار می‌رود. به بیان دیگر، برخلاف بسیاری از شرکت‌های تجاری، شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند بدون داشتن  محصول قابل لمس و مادی نظیر ماشین آلات و تجهیزات تولید و صرفاً با ترکیب دانش، فناوری و تخصص‌های علمی و پژوهشی، فعالیت خود را گسترش دهند. ماهیت علمی و دانش محور این شرکت‌ها موجب شده است که قشر دانشگاهی و پژوهشگر، مانند اساتید دانشگاه و اعضای هیئت علمی، نقش بسیار مهمی در آنها ایفا کنند.

تیم اکسکوینو به عنوان اولین شرکت دانش بنیان در زمینه ارائه خدمات رمز ارزها در ایران، همواره در تلاش است نوین ترین خدمات در این زمینه را در بستری امن و قابل اطمینان برای کاربران گرامی فراهم نماید.

6 نظرات

  1. سلامممم تبریک عرض میکنم خدمت یکایک اعضای اکسکوینوو
    خیلی خوشحالم شدم ، خداقوت

  2. بهتون تبریک میگم و امیدوارم همیشه موفق باشید و خوشحالم از این بابت که تو بهترین سامانه ارائه خدمات ارز دیجیتال عضو هستم

  3. باسلام ودرود خدمت بچهای شرکت اکسکوینو وآرزوی موفقیت وپیشرفت براشما.